DLL Sorunu..

samimyilmaz
22-06-2009, 20:54   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj
ThefirstPatriot
Slm Moruk,
bendende ayni sorun vardi
cözüm:  Internet explorer 8 i Administratör Haklariyla Baslat
"Als Administrator Ausführen"
ozaman sorun kalmiyo
almanyadan sizi selamlar :D
hadi
verdiğiniz bilgi epey kişinin işini görür umarım . tşk saygılar

ThefirstPatriot
27-06-2009, 15:29   |  #27  
Taze Üye
2 mesaj

Problem cözüldümü???

samimyilmaz
27-06-2009, 16:54   |  #28  
Taze Üye
11 mesaj
ThefirstPatriot
Problem cözüldümü???
evet . çözüldü . ya ie8 yönetici olarak çalıştırılacak yada kaldırılıp ie7 kurulacak :)

baktims
06-07-2009, 20:16   |  #29  
Taze Üye
7 mesaj

MALKOCOGLU tarafından alıntıdır..!!!!!!!!

Vista Upd Yapildiginda, Sistemin .dll dosyasini güncellestiriyor, buarada Ie8 de güncellestiriliyor. zayif noktasi olan tarafi msnetgd.dllile ayni dosya bulunmakta ve bu dosya güncellestirmede siliniyor ve ie8dosyasi kullaniliyor.
Ayni zamanda bu güncellesmeyi tamamladiktan sonra MSN hata veriyor.

Yapacaginiz tek sey, taliparslan farkina varmis.. ie8 güncellestirmeyiengelleyin, egerki güncellestirdiyseniz ie7 tekrar yükletin.

Sayet bunuda Basaramadinizsa, MSN Kompile Silip Yeniden Yüklemeniz gerekiyor.

taliparslan tarafından alıntırıdır..!!!!

Cvp: msnetgd.dll bu ne hatasi bilen varmı?

!!!!!!!SORUN ÇÖZÜLDÜ!!!!!!!

ARKADAŞLAR AYNI SORUNU BENDE YAŞADIM İNTERNETTE ARARKEN BURAYI DAGÖRMÜŞTÜM DAHA SONRA BAKTIM BİLEN YOK VE KENDİM UĞRAŞTIM SORUNU ÇÖZDÜM
sırf size yardımcı olmak içinde buraya geri gelip üye oldum herkez yardımcı olmalıdır birbirine bilenler bilmeyenlere
ilk öncelikle denetim masası ardından program ekle/kaldır a giriyoruzdaha sonra o listede sol tarafta yüklü güncelleştirmeleri görüntülediyor orayı tıklıyoruz ardından açılan listeden sadece internetexplorer 8 i kaldır diyoruz kaldırdıktan sonra yeniden başlatınbilgisayarı açılırken tekrar güncelleşmeyi otamatik yüklüyor zatensonra explorer i açtığınızda yukarıda bi yazı çıkıyor işte güvenlik iaç die onu açmayın direk üstüne tıklatıp bir daha bunu gösterme deyinhiç bişey yüklenmeye gerek kamadan sorun çözüldü kolay gelsin aslındakısa bir işlem

samimyilmaz
07-07-2009, 14:20   |  #30  
Taze Üye
11 mesaj

ÖNEMLİ BİLGİ ES GEÇMEYİN :) 

Sesli sohbet sitelerine giris yapıldığında karşılaşılan .

C:\Windows\Msnetgd.dll Erişim Engellendi.
sorununa çözüm .
ÇÖZÜM :

ie7 ile giriş yapabilirsiniz . ie8 yükleyen arkadaşlar internet explorer ini yönetici olarak çalıştırsın xp kullananlarda farklı çalıştırdan denesin :)
diğer tarayıcılarda deney yapmadım bilgi paylaşamıyorum şuan . ama ie8 için çözüm yönetici garanti :)

saygılar

Son Düzenleme: samimyilmaz ~ 07 Temmuz 2009 14:21