doc dosyası

HPQ-User
16-10-2008, 21:35   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

sticker sormuş:
arkadaşlar internetten doc dosyası indirmem lazım.bu doc dosyası bir form.(belki bilenler vardır güvenlik kimliği için arşiv araştırma formu)sitesine giriyorum doc dosyasını indiriyorum,karakterler olabildiğince karışık.hot mail.belgesi olarak indiriyorum oda tek kağıda (uzaklaştırsamda)sığmıyor.bana bu doc dosyası nasıl düzeltilir yardım edermisiniz?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
80ghz.işlemci

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506)

hamann7725
16-10-2008, 21:44   |  #2  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

ben dosyayı biliyorum.belge biçimlendirmede satır aralığı diye bişe var.satır aralığını artır.zaten dosyanın kendiside defolu.ben onu indirince üstünde çok oynama yapmıştım.

sticker
16-10-2008, 21:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
669 mesaj
hamann7725
ben dosyayı biliyorum.belge biçimlendirmede satır aralığı diye bişe var.satır aralığını artır.zaten dosyanın kendiside defolu.ben onu indirince üstünde çok oynama yapmıştım.
PEKİ HAMANN KARDEŞ BUNU NASIL BİÇİMLENDİRİRİZ?BANA Bİ ANLATSAN..YARINA HAZIR OLMASI LAZIMDA.BUNU BİLGİSAYAR ORTAMINDA DOLDURMAK GEREKİYOMUŞ.Bİ ANLATIVERSEN BİZAHMET..BİRDE ŞÖYLE Bİ ŞEY VAR:BEN SAYFANIN ÜSTÜNDEKİ YAZICI İMLECİNE TIKLIYORUM BANA ARAMANIZLA EŞLEŞEN ÖĞE YOK DİYOR..BU NOLUYO BİLİYORMUSUN?

Son Düzenleme: sticker ~ 16 Ekim 2008 21:56
hamann7725
16-10-2008, 22:28   |  #4  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,837 mesaj

Biçimlendirme araç çubuğunda (araç çubuğu: Komutları yürütmek için kullanılan düğmeleri ve seçenekleri olan çubuk. Araç çubuğunu görüntülemek için ALT tuşuna ve sonra da ÜSTKARAKTER+F10 tuşlarına basın.) Satır Aralığı  düğmesinin üzerine gelin ve şunlardan birini yapın:
Yeni bir ayarı uygulamak için oku tıklatın ve istediğiniz sayıyı seçin.
En son kullanılan ayarı uygulamak için düğmeyi tıklatın.
Daha hassas ölçüler kullanmak için oku ve sonra Diğer'i tıklatın, Satır Aralığı altında istediğiniz seçenekleri seçin.

office yardımından alıntıdır

ayrıca ben bazı yerlerini sildim bi daha aynen kendim yazdım.biraz zahmetli ama başka yoluda yok :(

sticker
16-10-2008, 22:45   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
669 mesaj
hamann7725
Biçimlendirme araç çubuğunda (araç çubuğu: Komutları yürütmek için kullanılan düğmeleri ve seçenekleri olan çubuk. Araç çubuğunu görüntülemek için ALT tuşuna ve sonra da ÜSTKARAKTER+F10 tuşlarına basın.) Satır Aralığı  düğmesinin üzerine gelin ve şunlardan birini yapın:
Yeni bir ayarı uygulamak için oku tıklatın ve istediğiniz sayıyı seçin.
En son kullanılan ayarı uygulamak için düğmeyi tıklatın.
Daha hassas ölçüler kullanmak için oku ve sonra Diğer'i tıklatın, Satır Aralığı altında istediğiniz seçenekleri seçin.

office yardımından alıntıdır

ayrıca ben bazı yerlerini sildim bi daha aynen kendim yazdım.biraz zahmetli ama başka yoluda yok :(

DEVLET İŞTE İŞLERİ YOK VATANDAŞA ZOR ÇIKARACAK...SAĞOL KARDEŞ

hamann7725
16-10-2008, 22:56   |  #6  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,837 mesaj

sende sağol ;)