Domain- Alan Adı Önerisi?

bilo131
26-10-2012, 18:32   |  #1  
bilo131 avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

Arkadaşlar bugun yarın bir site kuracağım. ancak bu işe başlayanların ortak sıkıntısı olan domain ismi beni çileden çıkarmak üzere.

kuracağım site genel olarak indirme üzerine kurulacak. (film-müzik-oyun vb.) 

istiyorumki site ismi yapılan işi tam olarak çağrıştırmasın. isim ileri dönük olsun istiyorum. ilerde webtasarım-grafik tasarım gibi bir iş kurduğumda da aynı ismi kullanmak isterim. web tasarım demişken sitemde bu iş için hizmetde verecem..

önerilerinizi bekliyorum. isimler pm ile olursa çok makbule geçer. malum site ismi arayan çok fazla insan var.

Öneri veren Arkadaşımızın ismini kullanırsak eğer, isterse onun adına reklam veya farklı birşeyde sitemizde yayınlayabiliriz.

tekrar önerilerinizi bekliyorum...

iyi forumlar....

populer
01-11-2012, 15:08   |  #2  
Taze Üye
7 mesaj

Alan adı önerisinde bulunamıyacağım ancak Domain ve Hosting alımında önereceğim tek adres Domainsitesi.com 12 yıldır bu alanda hizmet veriyoruz memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

NewAge24
11-11-2012, 05:43   |  #3  
NewAge24 avatarı
Yıllanmış Üye
140 mesaj

Arkadaşım başkasından domain fikri almak bence gayet mantıksız birşey, bence sen ileriye dönük yapacağın işlere uygun SEO içinde uyumlu bir domain bulman tavsiyem olur. Bu arada grafik tasarım web site işleride yapacağım demişsin, ileriye dönük yapacağın işlerde SEO ve Google Reklamları konusunda Destek verebilirim.
Web sitem: www.semrehberi.com