DONANIM VE YAZILIM UYUMLULUGU

uemrah
07-01-2009, 10:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

BENIM DONANIMLA ILGILI SORUNUM SU

BELGISAYARIMA ISLERIM SISTEMINI KURDUKTAN SONRA DRİVER LARI YUKLUYORUM.
ASUS 8500 GT SILEN EKRAN KARTIM.3GM RAM.400+500=900GB HDD.VAR  ANA KARTIM ISE ASUSP5K-SE İSLEMCI QUADCORE.

SIMDI SORU SU.EKRAN KARTIYLA GELEN YAZILIM OLAN SMARTDOCTOR U YUKLEDIGIMDE BİLGİSAYAR SAPITIYO.SUREKLI RESET ATMAYA BASLIYO.DONANIMDA MI BİR CAKIRMA VAR YAZILIM MI PROBLEMLI ANLAYAMADIM.GUNCEL SURUCULERI YUKLEDIM AMA DEGISIJKLIK OLMADI.ACABA SISTEMIN UYUMLULUGUNU VARSA UYUMSUZ PARCA VEYA YAZILIMLARI VASIL OGRENEBİLİRİM.

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN  COOK TESEKKUR EDERIM

SAİNT
07-01-2009, 11:04   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

söylemiş olduğun programı kullanma 1 ay kadar eğer sistemin stabil çalışırsa yazılımda bi aksilik vardır format attıktan sonra dediğim gibi 1 ay kadar kullan ve test et çakışmalarda genellikle yazılım olsun doanınım olsun kendilerini mavi ekran olarak eleverirler genellikle.

Son Düzenleme: SAİNT ~ 07 Ocak 2009 11:05
Recep Baltaş
07-01-2009, 11:13   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Yazılımın son sürümünü Asus'un web sayfasından indirin.

uemrah
07-01-2009, 12:20   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

saint cevabın ıcın tesekur ederım
dedıgın gıbı,smattdoctor ve gameface programlarını yukledıgım zaman(game face neıse yarar anlamıs degılım ama)mavi ekran delıyor ve bılgısayar reset atıyo.
bilgisayar acılırken baslangıcta bu programları calıstırıyo.daha programlar acılmaadan reset atıyo.ses kaya acabiliese kullanıyom.orarada programları kaldırdım kaldırdım kaldımadırsam bir ıslem yaparken resetlıyo ve takra aynı dongu baslıyo.

uemrah
07-01-2009, 12:23   |  #5  
OP Taze Üye
11 mesaj

saint cevabın ıcın tesekur ederım
dedıgın gıbı,smattdoctor ve gameface programlarını yukledıgım zaman(game face neıse yarar anlamıs degılım ama)mavi ekran delıyor ve bılgısayar reset atıyo.
bilgisayar acılırken baslangıcta bu programları calıstırıyo.daha programlar acılmaadan reset atıyo.ses kaya acabiliese kullanıyom.orarada programları kaldırdım kaldırdım kaldımadırsam bir ıslem yaparken resetlıyo ve takra aynı dongu baslıyo.

ercan244
16-10-2010, 07:26   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

slm arkadaslar bu enventvwr sisteminde bilgisayarda hic 1 sorun yokken(virus,donanim vs)bilgisayar internet acikken o anda 6006 kodu yani bilgisayar kapandi bilgisi verirmi bu mumkunmu.ogrenmek istediyim enventvwr sisteminin ne kadar saglikli bilgiler veriyor yani sistemin hatali bilgiler vermesi olasiligi varmi,cevaplariniz icin simdiden tesekkurler