Dost Kazığı

ufuks
20-04-2006, 12:29   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Arkadaşlar hiç yakın dost veya arkadaşlarınızdan zorunuza giden ufak yada büyük kazıklar yediniz mi?Her konuda olabilir.Komik şeyler cıkabilir.

Ben ufak bi kazık yedim daha yakınlarda.Arkadasa camfrogu ögrettim.Sonra sabah-akşam camfrogtan cıkmıyordu.Orda kanal sahiplerini kafalamış.Kanalın birinde operator olmuş benimde en cok takıldıgım kanalKahkahaGecenlerde beni kanaldan banladı.O kadar operator arasından kitti bu banladı beni.Ne kadar banladıysa 1 haftadır giremiyorum kanala.KahkahaAlçak herif ya.

Son Düzenleme: ufuks ~ 20 Nisan 2006 12:33
theironman
20-04-2006, 16:04   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

öyle bir anlatmışsın ki memnun gibisin kazığı yediğine :) ya da ti'ye almayı öğrenmişsin artık böyle şeyleri.

ufuks
20-04-2006, 16:34   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Kafama takmıyorum yaw.Ne takcam.

ferrarili adam
20-04-2006, 17:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
457 mesaj

ben tersini düşünüyorum şu anda acaba diyorum birileri bana yardımcı olduda ben onlara kazık demeyelimde vefasızlık yaptığım oldumu

oldu valla ...

bana kazık atanlarada hakkımı helal ediyorum.

Banned
21-04-2006, 10:31   |  #5  
Banlandı
1,204 mesaj

amcama bilgisayar alacagız e biraz da bana kalacak bu kazık olmaz di mi?

sonuçta toplama alsa aynı kazıgı yiyecek.

SeRBoY_WHiTe
21-04-2006, 12:39   |  #6  
Yıllanmış Üye
390 mesaj
oyunlarslideşov
amcama bilgisayar alacagız e biraz da bana kalacak bu kazık olmaz di mi?

sonuçta toplama alsa aynı kazıgı yiyecek.

Yani baskasından yiyeceğine benden yesin hesabı!
Yakışmaz kardeş. Hem hakka ciddi şekilde de tecavüz etmiş olursun!

Banned
22-04-2006, 02:27   |  #7  
Banlandı
1,204 mesaj

zaten öle yapmaktan vazgeçtim kendi parçalarımı ona verip kendime daha başka parçalar almayı düşünüyorum şimdi.

Banned
14-04-2007, 23:55   |  #8  
Banlandı
100 mesaj
ufuks
Arkadaşlar hiç yakın dost veya arkadaşlarınızdan zorunuza giden ufak yada büyük kazıklar yediniz mi?Her konuda olabilir.Komik şeyler cıkabilir.
yaw napacan sen milletin yediği kazıkları sormuşsun hemide 1 sene önce hayret bişie ya.. niye kardeşim 1 sene önce soruyon :)

"al kazık cak karaya kayarak kac kızakla"
tersten oku bakim :) okeymi bidaha sorma kazık mazık hem catal kazik yere batmaz unutma.. kazık kadar adamsın milletin yediği kazıkları merak edeceğine, nasıl kazık yenmez onları öğren
:) :)

erkanc
15-04-2007, 00:17   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

ben ilk pcmi yakınımızdan almıştım o zamanlar piyasada aynı pc1000$ dı benimde bir şeyden pek haberim yoktu nasıl olsun ilk defa alıyoruz neyse verbakalım pcyi dedik adam bize 1300$bir fatura çıkardı.Neyse aldık aleti tatktık ardından bir baktım tüm malzemeleer kullanılmış yani ikinci eli birinci eldiye yutturdu sadece kasa yani içi eki birde monitör yeni gerisi kullnılmış maldı

theironman
15-04-2007, 19:31   |  #10  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
ASLIHAN
BENİM YEDİĞİM 4 SENE ÖNCESİNE DAYANIYOR.O KADAR ZORUMA GİTTİ Kİ ONDAN SONRA BAŞKALARINDAN KAZIK YEDİĞİM HALDE BU KAZIĞI HALA UNUTTAMIYORUM KarizmaBİLGİSAYARIM YENİ BENİMDE O ZAMAN O DÖNEMİN EN İYİLERİNDEN AMA DAHA FORMAT ATMAYA BİLE KORKUYORUM BİLGİSAYARIN KASASINA BİŞEY OLDU DEĞİŞMEYE KARAR VERDİK.BİR HOCAM VARDI ADAMA GÖZÜM KAPALI GÜVENİRDİM.KASAYI O İSTETMİŞTİ BİR BİLGİSAYARCIDAN İSTANBULDAN VE O DEĞİŞTİ KASAYI O ZAMAN EVEREST P4 GRİ ŞIK BİR KASA 50 YTL VERMİŞTİM BURDA BİLE KAZIK YEMİŞ OLABİLİRİM Karizma HERNEYSE HOCAM SAOLSUN KASAYI DEĞİŞİRKEN BENİM RAM'İ YÜRÜTMÜŞ.BİR HAFTA SONRA BİLGİSAYAR ARIZA VERDİ ALDIĞIM BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRDÜM ADAM BİLGİSAYARIN RAM2İNİN 128 OLDUĞUNU VE BOZULDUĞUNU SÖYLEDİ HALBUKİ BENİM RAM 256 YDI.ÇOK FENA BİR KAZIKTI ASLA UNUTAMAM HAKKIMI DA HELAL ETMİYORUM CHİP OKUYUCUSUDUR KENDİSİ BU FORUMA ÜYE İSE TÜM CÜMLE ALEM DUYSUN HAKKIM HELAL DEĞİLDİR.UHREVİ ALEMDE CENNETİN KAPISINA VARMAYI BAŞARIRSA BİLSİN Kİ KAPIDAN HAKKIMI VERMEDEN GİREMEZ.Sinsi
üzüldüm senin adına, tabii insanın başına neler gelmiyor ki.

make-believe
15-04-2007, 20:00   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj

Dost kazığı değil ama bayağı bi kazık:
Ben de aynen buna benzer bir kazık yedim sözde bir bilgisayarcıdan. O zaman sistemim eski olduğundan yeni harddisk alamıyordum. Çünkü tanımıyordu sistemim yeni harddiskleri. Neyse mecburen ikinci el bir Quantum Harddisk aldım adamdan. Disk 10 GB'tı. Ama Quantum harddisklerin bu üretimlerinde chip hatası olduğunu ve diski kontrol eden entegrenin kolaylıkla yandığını sonradan hem kendi ingiltere sitesinden hem de Türkiye'deki bilgisayarcılardan öğrendim. Bu arada 50YTL verdiğim diski alalı 10 gün olmamıştı ki bir sabah bilgisayarımı açtım ve diski göremedim. Disk ölüydü. Diski özenle kasadan çıkardım, evin kapısına çıktım, elimde bir çekiçle diski parçaladım. Adama gittim, bu diskin böyle olacağını bile bile sattınız galiba diye sitem ettim. Suçunu bildiği için biraz ezik, hiç bir şey demedi rezil adam. Paramı da iade etmedi... Hiç unutamam böyle bir kazığı.

Son Düzenleme: make-believe ~ 15 Nisan 2007 20:01
make-believe
16-04-2007, 00:05   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj
ASLIHAN
SEN YİNE İYİSİN HAKKINI SAVUNABİLDİN YA BEN ADAM EN YÜKSEK KREDİLİ DERSİME GİRİYOR İDİ.SESİMİ ÇIKARAMADIM TABİRİ CAİZSE KÖPEK GİBİ ÇALIŞIR 70'E KADAR ANCAK ÇIKABİLİRDİM DERSLERİNDE DOST KAZIĞI DEDİM ÇÜNKÜ ÇOK SEVDİĞİM BİR HOCAYDI O GÜNE KADAR...MUHABBETİMİZ ÇOK İYİ İDİ.KONUYU KİŞİSELLEŞTİRECEM BİRAZ AMA GERÇEKTEN DE İNSANLARI TANIMAK ÇOK ZOR.BİR HADİS VAR BİR İNSANI ÜÇ ŞEKİLDE TANIYABİLİRSİN;YA ONUNLA YOLCULUĞA ÇIKACAKSIN,YA YEMEK YİYECEKSİN YADA ALIŞ VERİŞ YAPACAKSIN.BUNLARDAN EN AZ BİRİNİ YAPMADAN O İNSANI TANIMIŞ OLMAZSIN BANA DA ALIŞ VERİŞ DENK GELDİ.FENA KAZIM YEDİM.
Çok güzel gerçekten. Bu arada da sevgili Peygamberimizin kutlu doğum haftası kutlamaları var bu hafta yanılmıyorsam.