dosya erişilemez hatası...

ahmet rauf
29-10-2009, 13:52   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Arkadaşlar bir dosyamı yanlışlıkla belirttiğim isimde gizli bi klasörün içine taşıdım
cc9160fb83a88ac829.........(hard diskin yedek kısmında muhtemelen sistem dosyası)
geri çıkaramıyorum dosya erişilemez hatası veriyor 15 gblık dosya 0 byt olarak görünüyor geri almanın bi yolu varmıdır?

CG5
30-10-2009, 19:35   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
91 mesaj

nie konuyu bu bölüme açtın??

ErdeM_
31-10-2009, 16:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
117 mesaj

1. Once administrator haklarina sahip bi kullaniciyla gir.

2. Simdi erisemedigin klasore sag tiklayip en altta "ozellikler" e bak. Eger sadece pencerede sadece uc adet tab varsa (genel,paylasim, ucuncusu duzenle ya da uyarla olmali, turkce XP kullanmadigim icin bilmiyorum) ve eger Guvenlik tab'i yoksa 3. adimi uygula yoksa 4.adimdan devam et.

3. Eger guvenlik tab'i yoksa, klasor menusunde Araclar'a gir. En allta klasor secenekleri var. oraya gir. Gelismis ayarlarda en asigida "Basit dosya paylasimini kullan (tavsiye edilen)" gibi bi secenek olmasi lazim. Eger seciliyse kaldir.

4. Eger 3.adimdan devam ediyorsan, erismedigin klasore gidip yine sag tusla ozelliklere gir. Bu sefer Guvenlik tab'inin aktif olmasi lazim. 

5. Guvenlik tab'inde admin olan kullanici seciliyken alttaki pencerede butun izinleri sec. Simdi erisemedign klasore girebiliyor olman lazim

NOT ALINTIDIR.