dosya indirirken internet hızı minimum

beinn45
18-10-2012, 22:16   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
413 mesaj

slm arkadaslar şöyle bir sorunum var ınternetten dosya muzık vs ıdman programı ıle 120 kb sn ıle gayet ındırıyor ancak google nın gelmesi 15 sanıye ve facebook gbı sıtelere gıremıyorum anlıyacagınız ınternetı rahat kullanamıyorum 1 ay oncesınde boyle bır sorun yoktu dengelı bır sekılde ındırıyordu sımdı ıse ınternetın hızı komple ındırdıgım dosyada işliyor sorun nedır yardımlarınızı beklıyorum...          internet paketı doping      sınırsız

mustafa2116
18-10-2012, 22:37   |  #2  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

interent ayarkarınızda bir sorun olabilir.

Soruna servis sağlayıcınızın hatasıda neden olmuş olabilir.

ilk önce servis sağlayıcınızla görüşün sorun burdan kaynaklanabilir..

İnternet ayarlarında bir sorun varsa biz burdan sizlere yardımcı olabiliriz...

bagger
12-03-2013, 18:12   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Mrbb size bi sorum olacak .....Mesela face youtube.vb.indirmelerde  acaba inernet hızı düşermi ?

murat5038
12-03-2013, 23:01   |  #4  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: bagger  
Mrbb size bi sorum olacak .....Mesela face youtube.vb.indirmelerde  acaba inernet hızı düşermi ?

O sırada kotayı aşmak üzere isen ve modem sıfırlanma vaktinde ise düşer.

Eğer normal bir şekilde soruyorsan indiirken hız tabiki düşer programın kalitesine göre.Ancak indikden sonra hız normale döner herhangi bir indirme yoksa(programlardan hariç)

LvvNt
13-03-2013, 19:37   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: beinn45  
slm arkadaslar şöyle bir sorunum var ınternetten dosya muzık vs ıdman programı ıle 120 kb sn ıle gayet ındırıyor ancak google nın gelmesi 15 sanıye ve facebook gbı sıtelere gıremıyorum anlıyacagınız ınternetı rahat kullanamıyorum 1 ay oncesınde boyle bır sorun yoktu dengelı bır sekılde ındırıyordu sımdı ıse ınternetın hızı komple ındırdıgım dosyada işliyor sorun nedır yardımlarınızı beklıyorum...          internet paketı doping      sınırsı

İdman bunu yapan uygulama. İdman indirme yaparken tüm bant genişliğini alır. Böylece indirme hızlanır. Zaten 120 kb ile indiriyorsanız(idman ile) internet sağlayıcınıza danışın.