Dosya Paylaşımı

kernel_2005
11-05-2007, 12:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

İyi Günler Ben dün akşam cafede anamakinama vista ultimate kurdum .Diğer Bilgisayarlarımda iyi xp profesionel var .ben anamakine üzerinden muziklerimi paylaşıma açmak istiyorum ama  bir türlü olmuyor Muzikler kalsörü görünüyor ama tıkladığım zaman erişilemez diyor.BanaYardın EdersenizSevinirm...Şimdi den teşekürler

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 11 Mayıs 2007 13:06
stern
11-05-2007, 15:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

güvenlik ayarlarından gerekli izinleri verdiniz mi paylaşım izin hem paylaşım izni hemde güvenlik izinlerini ayarlamaınız gerekir birde UAC' kapatırsanız size faydalı olacaktır

Kolay gelsin....

kernel_2005
12-05-2007, 16:04   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşım Cevap Verdiğin İçin Teşekürler Ben Gerekli Tüm İzinleri Verdeim Zaten Ama Yinede olmuyorum.. Resimli olrak anlata bilme imkanın varmı acaba ?....TEŞEKÜRLER...

stern
14-05-2007, 09:29   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

klasöre sağ tıkla özelliklere gel burda paylaşıma gel ve gelişmiş paylaşım seçeneğine gelbu klasörü paylaş kutucuğunu işaretle sonrasında izinler klasörüne gel buraya everyone tam deneitim seçeneğini seç

sonrasında tekrar sağ tıklıyarak özellikler seçeneğine gel burdan güvenlik sekmesine gel ve düzenleye tıkla ekle seçeneğine gel ve buraya da eveyone yaz ve tam denetim hakkı ver bu şekilde sanırım bir problem kalmıyacaktır

eğer halen dosya paylaşımı yapamıyorsan güvenlik yazılımlarını kontrol et

kolay gelsin...