Dosya Silme

gocmens
27-06-2009, 23:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

Belgelerimde bulunan video dosyalarımı siliyorum (mpg, avi uzantılı) pencereyi yenilediğimde yine silinmemiş gibi ortaya çıkıyorlar ve yeniden silmek istediğimde silinemiyor erişim engelledi diye hata veriyor. Pc yi yeniden başlattığımda o zaman sildiğimde siliniyorlar ve geri gelmiyorlar. Bu usb belleklerde de oluyor. Ancak Masaüstüme kopyalayıp masaüstünden silince siliniyorlar ve geri gelmiyorlar(Pc ye res atmadan siliyorum.) Bu sorunu nasıl düzeltebilirim sorun bilgisayarımın neresindedir?

ReFeRaNSs
27-06-2009, 23:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj

KİS 9 NİS 09 eset ten birine tam tarama yaptırın usb belleklerinizi de taratmayı ihmal etmeyin. ve güvenli modda yapın lütfen

saviola_37
28-06-2009, 00:37   |  #3  
Yeni Üye
21 mesaj

bence öncelikli olarak bukonulara hakim bir verüs programı yükleyin daha sonra symantec norton programını yükleyin bu işlemleri sırası ile şu şekilde yapın önce pcdeki veris programını iyi durama getirerek günceleyin daha symantec norton hatalı dosyaları düzeltme progmamı internet indirin ve çalıştırın bu symatec taraması bitikden sonra bir internet sayfası açılacaktır orada sizi bundan kurtaracak bir windows günlemesi gelecektir onu yükleyin ve tarama yaptıkdan sonra pc yeniden başlatarak tekrar silmeyi deneyin eger bu işlem fayda etmez ise bana mesaj atın size daha farklı bir çözümde daha önereceğim saygılarımla ....

gocmens
28-06-2009, 00:55   |  #4  
OP Taze Üye
18 mesaj

güvenli modda kis 2010 ile tarama yaptım birşey çıkmadı.
Dosyayı shift + delete ile sildikten sonra sayfayı yenileyince geri geliyor ama sağ tıklayıp sil deyince geri dönüşüm kutusuna gidiyor ve pencereyi yenileyince geri gelmiyor fakat geri dönüşüm kutusunu boşalt dediğimde resimdeki gibi oluyor evet dediğimde hata veriyor.

gocmens
29-06-2009, 00:33   |  #5  
OP Taze Üye
18 mesaj

Düzelir diye format atim dedim ama düzelmedi.
Unlocker programı işimi görüyor Gözünü devirmiş

Son Düzenleme: gocmens ~ 29 Haziran 2009 01:16