dosya taşıyınca pc donuyor yardım!

NeedHelp
14-01-2009, 21:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Pcde bır dosyayı surukleyerek baska bır dosyanın ıcıne atınca pc oyle donuyor ve restart atmak zorunda kalıyorum.ayrıca kopyala dedıkten yada kes dedıkten sonra bı yere yapıstır dıyıncede aynı sekılde pc donuyor. ctrl+c ctrl+v yi denedım yıne donuyor.fakat woorld not defterıne fılan yapıstır dedıgımde donmuyor.bu sorunu bı turlu cozemedım.yardım almak ıcın uye oldum .yardımlarınızı beklıyorum.şimdiden herkeze tesekkurler.koaly gelsın...

Kapalı Hesap (101323)
16-01-2009, 14:15   |  #2  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

görev yöneticisini ctrl +alt +del yapıp işlemler  sekmesine bak   orda   senin kullanıcı  adınla çalışan  gereksiz  dosyalar varsa  sonlandır  explorer.exe yi sonlandırıp   ctrl + shift + esc yap  yada  ctrl +alt + del  yada ctrl +alt +delete     bu üç kısayoldan birini kullanıp görev yöneticisini aç  uygulamalar sekmesine geç ordan  yeni görev  tıkla explorer.exe  yaz  tamam de birde  böle yapıp dosya kopyalamayı dene

nightshift
24-03-2010, 06:31   |  #3  
Taze Üye
14 mesaj

benim soruna benziyor disk ile ilgili sanırım bende buna benzer bir mesaj attım. Disk boğuluyor sanki. Senin disk marka model kapasite nedir?