Download yapamıyorum Bazı sitelere giremiyorum

oguz_oguz
21-02-2009, 10:36   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

XP kullanıyorum yanlış yere açmışım konuyu.. silemiyorumda işte oda bi soruns adece yazıları okuyaibliyorum =)

Arkadaşlar yaklaşık 3 gündür bu sorun uğraşıyorum tam yanıtı bulamadım, lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim.. Firefox kullanıoyrum. Int exp.'da da aynı sorun vermekte ama..

avast..gibi bazı sitelere hiç giremiyorum..
Msn offical sitesinden msn'i yükleyemiyorum..

Int. exp'da maillerime bakarken firefoxdan bakamıyorum..
Anlıycağınız şu anda makinemde msn yok.. (ki int üzeri en çok vakit geçirdiğim yerdir msn)
Msn'in setup'ı var ama yüklerken "internete bağlı olduğunuzdan emin olun" demekte

Lütfen yardım ederseniz çok sevinirm..

"facebook gidriğimde videoları izleyemiyorum.. hiç bir şeye basamıyorum.. bir resimlere bakabilir oldum internetde kısacası =) youtube'da ki videolar açılmıyor "Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player"
Diye bir sorun javascriptle ilgili bir sorunmu bilmiyorum..
Çoğu siteye giremiyorum..offical sitelerde dosyalar'ı download yapamıyorum... Video izleyemiyorum.. bir siteyi açıp saddece anasayfa ' ya bakabiliyorum kısacası..

yardımlarınızı bekliyorum

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 22 Şubat 2009 15:24
D o ğ a n
21-02-2009, 12:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
534 mesaj

Ya bilgisayarına virüs bulaşmış ya da sistem dosyaları zarar görmüş. Hangi antivirüs yazılımını kullanıyorsun bilmiyorum ama Kaspersky Internet Security'i yüklemeni ve veri tabanı güncellemesei yaptıktan sonra tam tarama yapmanı tavsiye ederim. Virüs bulabilir. Bulunmazsa XP onarma yapmanı tavsiye ederim.

Son Düzenleme: D o ğ a n ~ 21 Şubat 2009 12:52
tuffekk
13-09-2012, 20:01   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

WinsockxpFix programını indirip çalışırın, program TCP/IP protokollerini onarıyor.

Batuhan Karsan 26
13-09-2012, 20:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

chdsk de dene.işe yarıyor.

SystemOnur
13-09-2012, 21:30   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
278 mesaj

dns degiş olmadı Chrome de dene