Dreamscene

rare81
26-06-2009, 03:02   |  #1  
rare81 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
101 mesaj

Windows vista ultimate olmayan vistalara dreamscene özelliğinin nasıl eklendiğini anlatan bir site buldum.
Söyledikleri non-Ultimate version of Vista programını indirip söylenenleri harfiyen uyguluyorum ama masaüstümde video oynamasını sağlayamıyorum.Yapabilecek arkadaş varsa ve nasıl yaptığını burdan yazarsa sevinirim.

İşletim sistemi:Vista basic
Bu özelliği veren birkaç program var ama ücretli.Bunu yapabilirsem ücretsiz dreamscene özelliğinden faydalanabilirim.:)

Screen2Dream programı ekran koruyucuları masaüstünde oynatabiliyor ama arkada simgeler kayboluyor.

Son Düzenleme: rare81 ~ 26 Haziran 2009 03:03
kopuKÇocuk
26-06-2009, 08:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

o sitede dreamscene i güncelleme ile yükleyip yapıyorlar yani normal olarak ama senn işletim sistemin basic bu yüzden sana böyle bir günlleme gelmiyor.

diğer yoldan kendine dreamsceneyi progamı ile bişiler yapmak istiyorsan önce bir sistem yedeği almanı tavsiye ederim çünkü böyle programlar sistem dosyalarını değiştiriyorlar herhangi bir bozukluk olursa geri dönersin.

rare81
26-06-2009, 20:52   |  #3  
rare81 avatarı
OP Yıllanmış Üye
101 mesaj

Sistemin yedeğini sürekli alıyorum.Ama benim merak ettiğim bu program nasıl kullanılıyor.Söylenenleri aynen yapıyorum olmuyor.Neyse ben de ilgili sistem dosyalarını silicem galiba üzerine yazamıyor.Sonra programı çalıştırıcam o dosyaları oraya bırakıversin.