Dreamweaver 8 Açılma Sorunu

oXideX
20-11-2006, 14:43   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
63 mesaj

Arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum çünkü sorunum biraz programı kullanmaktan çok işletim sistemiyle alakalı , eğer buraya ait değilse taşınmasını isterim.

Dreamweaver 8 programını daha dün bilgisayarımda rahat birşekilde kullanmıştım , bugün bilgisayarı açıp programı açmaya çalıştığımda o dreamweaver 8 yazan küçük imaj geldi ardından böle program açılır gibi yaptı , sonra kapadı , hiçbir hata vermeden aynen bunu yapıyor , tam açılcakken kendini kapatıyor , ne olabilir sizce sorun? Programı tamamen kaldırıp ardından tekrar yükledim , yüklemelerde yeniden başlatma dahi yaptım , son yüklememde klasörünüde değiştirip yükledim yine olmadı , yardımlarınızı bekliyorum , teşekkürler...

oXideX
21-11-2006, 02:40   |  #2  
OP Üye
63 mesaj

arkadaşlar , yardımlarınızı bekliyorum hala , programı kullanmam gerekiyor ama kullanamıyorum , tekrardan teşekkürler...

dreamth
22-11-2006, 14:43   |  #3  
Yeni Üye
36 mesaj

yaa yeniden yukleme yaptım diyosun . Bu da cozmediyse sorunu ya yukledigin kaynak bozulmustur ya da trial versiyonunu kullanıyosundur . Ama trial oldugunu anlardın herhalde . ilginç bi şey diyemiyecem . Niye yazıyosun dersen duyarsız değiliz mesajlarına bunu bil diye :D
Bak olmazsa bana ulaş halledelim burda bu tür paylaşımlar yapmak ne kadar doğru bilmiyorum . o yuzden burda paylaşmıyorum . ok ?
dreamth@mynet.com
kolay gelsin...

oXideX
23-11-2006, 10:21   |  #4  
OP Üye
63 mesaj

Açıkçası bu tarz bir sorunun nasıl bir çözümü olur onuda bilemiyorum , ilk başta ben baya yoğun birşekilde düşünmeme rağmen mantık yürütemedim , birsürü yerede sordum herkes benim gibi düşünüyor bunuda farkettim , buradada duyarsız olunduğunu düşünmemiştim açıkçası ama konuyu birazda ön planda tutmak istediğimden ikinci mesajı yazdım , ilgin içinde teşekkürler farklı bir durum aklıma gelip beraber sorgulamak için mail atabilirim sağolasın...

BilişimPC
24-04-2009, 17:17   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

aynı sorun bendede var bende düzeltemedim

BilişimPC
24-04-2009, 17:19   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj
oXideX
Arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum çünkü sorunum biraz programı kullanmaktan çok işletim sistemiyle alakalı , eğer buraya ait değilse taşınmasını isterim.

Dreamweaver 8 programını daha dün bilgisayarımda rahat birşekilde kullanmıştım , bugün bilgisayarı açıp programı açmaya çalıştığımda o dreamweaver 8 yazan küçük imaj geldi ardından böle program açılır gibi yaptı , sonra kapadı , hiçbir hata vermeden aynen bunu yapıyor , tam açılcakken kendini kapatıyor , ne olabilir sizce sorun? Programı tamamen kaldırıp ardından tekrar yükledim , yüklemelerde yeniden başlatma dahi yaptım , son yüklememde klasörünüde değiştirip yükledim yine olmadı , yardımlarınızı bekliyorum , teşekkürler...