Drive Copy 9.5 Personal Edition (English Version) [25.05.2010]

CHIP Online
25-05-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

PC'nizin sanal bir kopyasını oluşturun. Bu kopya içerisinde işletim sisteminiz, sürücüleriniz ve bütün ayarlarınız korunsun. Daha sonra USB diske atın, istediğiniz PC'ye takın ve kendi PC'nizden çalışın!Yeni bir sabit diske geömek ya da donanım değiştirmek, yedekleme yapmak, disk biçimlendirme işlemleri için de biçilmiş kaftan.Program  hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

PC'nizin sanal bir kopyasını oluşturun. Bu kopya içerisinde işletim sisteminiz, sürücüleriniz ve bütün ayarlarınız korunsun. Daha sonra USB diske atın, istediğiniz PC'ye takın ve kendi PC'nizden çalışın!Yeni bir sabit diske geömek ya da donanım değiştirmek, yedekleme yapmak, disk biçimlendirme işlemleri için de biçilmiş kaftan.Program  hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumDetaylı ürün bilgisi: Paragon Drive Copy 10 Personal Edition websitex64 İşletim sistemi kullanıcıları buradan indirebilirlerKısıtlamalar: WinPE dahil değildir.Teknik destek:Giveaway süresince http://twitter.com/paragonsoftware adresinden ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Drive Copy 9.5 Personal Edition (English Version)

Kadir190
25-05-2010, 13:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
283 mesaj

Ne Şimdi Bu.

çağdaşefe
26-05-2010, 13:02   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

Hiç merak etme bence...
       ben merak ettim kurdum..Aktivasyon sayfasına gittim  emeilimi alıp kaydettiler 15 dk.sonra şifreniz gelecek dediler..çıkmaz ayın 15inde gelecek...hala bekliyorum..
       Bir yabancı tokatı yemiş oldum...Editörümüzün duyarlılığı sayesinde ???