Driverlarda Ünlem İşareti Çıkıyor, Nasıl Düzelir ?

emoz159
22-06-2010, 18:56   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 3
96 mesaj

Merhabalar herkese...

Buna benzer bir konu daha önce açıldımı  bilmiyorum ama uzun zamandır Foruma girmediğim için arama nerden yapılıyor bulamadım, o yüzden kusurumu mağzur göreceğinizi ümit ediyorum...

Geçenlerde Iphone ile ilgili sıkıntı çektiğim için cep telefonu forumlarının birinden  Itunes da bozuk olabilecek bir dosyanın yenisini indirdim. Fakat ne olduysa ondan sonra oldu.( Forum güvendiğim bir forum bu arada). Resimde görüldüğü gibi aygıt yöneticisinde usb netzwerk vs driverlerın kenarında ünlem işareti çıkıyor. Kaldırıp Aygıt yöneticisinde yenile dediğimde kendi tekrardan driverları sorunsuzca yüklüyor ve sorunsuzca bilgisayarı kullanıyorum. Ama Bilgisayarı baştan başlattığımda tekrardan aynı sorunları yaşıyorum.

Söz konusu dosyayı  silip itunes u kaldırdım ( ki bence itunes gördüğüm en tiksindirici programlardan ) . Ama  sorun hala dewam ediyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz, en son çare format tabiki. Ama hanil oluda formata gerek kalmazda bende saatlerimi kurtarırım. Heleki şu sınav döneminde hiç uğraşamam formatla filan.

Bilgisayarın teknik özelliklerine gerek yok sanırım, işletim sistemir olarakda

Windows 7 Home Edition 64bit

Şimdiden teşekkürler...

yunus1476
22-06-2010, 19:03   |  #2  
yunus1476 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
97 mesaj

güncellemeye giriosun güncellemeleri denetle diosun orda isteğe bağlı güncellemelerde driverlar varsa bilki onunla ilgilidir hemen işaretleyip yüklüosun sorunun halloluo olmuosa sorunun bi google de arat derim

yalcingunduz
22-06-2010, 20:51   |  #3  
yalcingunduz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
151 mesaj

Windows 7 Home Edition 64bit
işletim sistemine uygun driverleri indirmelisin sorun ünlem işareti değil sorun driverlerin yüklenmemiş olması.Ünlen çıkmasının sebebi yanlış olan driverin içinde doğru dosyalar görmesi. İşletim sistemine uygun driverler bul ve indir