dualarınıza ihtiyacımız var

nebahattaskin
25-03-2012, 01:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

dün sevgilimden ayrıldım ilişkimiz yürümedi zaten çok sağlıksız yürüyordu ilişkimiz ben teklif ettim ayrılalımmı bu ilişki yürüyemez dedim oda yazdı bizim sonumuz olamaz kop şu anda biz arkadaşız dedi bende olayın şokuyla ve olayın üzüntüsüyle msnden sildim onu ve arkasından çok ağladım hayla toparlayabilmiş değilim kendimi çöktüm üzüntüden ve bütün gece ve bugün de onu düşündüm bana iftira atıyordu hep bahane hep yalan dolan diye ama yalan söylemiyordum ve televizyon izledim dışarı çıktım annemin cep telefonu benim yanımdaydı ve kendimi nasıl toparlıcam bilmiyorum dün gözlerimden yaşlar çok aktı bu şey bende psikolajik travma yaşattı resmen psikolajik travma yaşadım her şey güzel gidiyordu ben buluşmaya gelemediğim için annemde o gün geç gelmişti alışverişe gitmişti ve adam o gün bana dedi bugün gelirim senin yanına dedi bugün çık dışarı buluşalım dedi bende ok dedim ama annem çok geç saatte geldi bende çok geç çıktım dışarı annemin yüzünden sonra bizim sitenin altında bir çocuk parkı var ve adamı aramak için çocuk parkına gittim site dışarısına çıktım ve yokuşları tırmandım yürüyerek hızlı hızlı ve bizim sitenin olduğu yerde bir tepe var tepedede bir çocuk parkı var orayada çıktım ama bulamadım biraz tur attım sitenin etrafında ve sitenin içerisinde sonra eve geldim eve gelince msnyi açtım ve adamda açmıştı msnyi ve selam dedi orda mısın dedi bende selam burdayım dedim ve sonra adam bana dediki hep yalan dolan hep bahane dedi bende adama dedimki hayır yalan söylemiyorum yalan söylemedim bahane üretmedim bahane üretmiyorum bu ilişkinin bitmesinide asla istemiyorum dedim adam beni dinlemedi ayrıldık ve artık hiç konuşmuyorum adamla bende dedimki adama seni çok sevicem seni çok sevdim dedi adam bana dediki sen çok iyi bir insansın dedi bende ona dedim sende çok iyi bir insansın dedim ama yürüyemedi iki kere buluştuk sadece ilk o adamla öpüştüm ilk o adamla yaşadım öpüşmeyi ve adam dediki bana benden daha iyi insanlarda var dedi bende seni istiyorum dedim ve çok üzüldüm ve hayla üzgünüm kalbim yanıyor içim yanıyor içimden bir parçayı koparttılar sanki allah sabırlar versin banada allah dayanma gücüde versin bana ve hiç aldatmadık birbirimizi çok iyi anlaşıyorduk ve çok seviyorduk birbirimizi buluşmaya gelmediğim için ayrıldı adam çok kötü bir şey ve ben ağlarken kıskançlık krizlerine girip daha da ağladım ve o adamı başka bir kızın ve başka bir kadının elinden tuttuğunu hayal edince bu sefer dahada ağladım dahada üzüldüm hiç birbirimize yalan söylemedik ve hiç kötülük etmedik birbirimize ve çok güveniyorduk ama bitti yürüyemedi ilişkimiz ve bugün kötü bir haberle daha sarsıldım kuzenim var öykü diye 17 yaşında ve trafik kazası geçirmiş bugün beyin kanaması geçiriyormuş beyninin loblarında kanamalar baloncuklar varmış ve akciğer kafesi akciğerlerinin üstüne çökmüş nefes alamıyormuş solunum cihazına bağlamışlar ameliyat oldu oda bugünde ve öyküye hızlı bir araba çarpmış öykü yola bakmadan yürüyormuş araba hızlı geliyormuş araba hızlı bir şekilde çarpmış öykünün bitkisel hayata girmesi büyük olasılıkmış nolursunuz benim için de öykü içinde allaha dua eder misiniz öykünün kolları ezilmiş bacakları ezilmiş ve bana ahlaksız teflifler gönderiyordu cinsel teflifler filan mini etek giy filan diyordu habire miniyle geliceksin dimi öyküye de üzülüyorum şu anda zaten bana seni seviyorum seni hiç bir zaman bırakmıcam diyordu hep seni beklicem diyordu ve ailemden gizli gizli adamla buluştum ailemin bundan haberi yok nasıl böyle bir riske attım kendimi aklım almıyor o adam için risk almayı göze almıştım ve ailem asla erkeklerle adamlarla buluşmama izin vermez ve bu adam internetten tanıştığım bir adamdı ve bana ilk buluşmada dediki eğer gelmezsen senin evine çıkarım dedi beni böyle tehdit etti bende bu riski göze alarak ve adam için göze alarak gittim ve ev adresimi verdim adama nerde oturduğumuda verdim

ccc KINAŞLI ccc
25-03-2012, 02:14   |  #2  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,653 mesaj

Arkadaşım Roman gibi olmuş :D

Şaka bir tarafa sana bir arkadaş tavsiyesi birşeyleri kafana çok takarsan bir daha o şeyleri kafandan silemezsin şu an bende kafama taktığım şeyler yüzünden korkak ve bir okadarda ürkek biriyim D:

PCuser
25-03-2012, 02:22   |  #3  
PCuser avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj

özet geçseydin keşke