Dublaj Yapmak

blackdown
21-08-2012, 14:15   |  #1  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj

Beyler Ben Dublaj Yapmak İstiyorum Şöyle  Mesala Ben Konuşacağım Ama Filmdeki Karakterin Sesi Duyulacak Yani İstediğim Şekilde Kendi Ses Tonlarıyla Değiştirmek İstiyorum Kendi Sesim Değil

bosluk
21-08-2012, 14:29   |  #2  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Hımmm. Sadece bilgisayarla yapabilirmisiniz onu ve ne derece başarılı olur emin değilim. Voice changer, morph ya da synthesizer şeklinde arama yapıp çıkan uygulamaları bir deneyin isterseniz de, bahsettiğiniz şey ancak üst seviye müzik aletleriyle bilgisayar kombine şeklinde yapılabiliyor diye biliyorum. Ses sentezleme ve sonrasında kayıt alıp ses dosyası hazırlama ve ardından da filme gömme şeklinde gitmekte (ki buna uygun ses paketi de değil filmde konuşan orjinal karakterin sesini kullanma demişsiniz bu çok çok daha zoru işin ve standart ev kullanıcısı yapabiliyor mu mevcut bilgisayarında sadece). Ama dediğim gibi, ne derece başarılı olursunuz ve kaç gün uğraşarak ne oranda kaliteli birşey çıkarabilirsiniz, zamana yazık olmaz mı bunları bilemiyorum cidden :(

blackdown
21-08-2012, 15:56   |  #3  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj
Alıntı: bosluk  
Hımmm. Sadece bilgisayarla yapabilirmisiniz onu ve ne derece başarılı olur emin değilim. Voice changer, morph ya da synthesizer şeklinde arama yapıp çıkan uygulamaları bir deneyin isterseniz de, bahsettiğiniz şey ancak üst seviye müzik aletleriyle bilgisayar kombine şeklinde yapılabiliyor diye biliyorum. Ses sentezleme ve sonrasında kayıt alıp ses dosyası hazırlama ve ardından da filme gömme şeklinde gitmekte (ki buna uygun ses paketi de değil filmde konuşan orjinal karakterin sesini kullanma demişsiniz bu çok çok daha zoru işin ve standart ev kullanıcısı yapabiliyor mu mevcut bilgisayarında sadece). Ama dediğim gibi, ne derece başarılı olursunuz ve kaç gün uğraşarak ne oranda kaliteli birşey çıkarabilirsiniz, zamana yazık olmaz mı bunları bilemiyorum cidden :(

Ben Filmlere Demiyorum Ki :D Sadece Kısa Videolara Dublaj Yapmak İstiyorum :D Çok Ufak Videolara Mesala Şarkılara

Kapalı Hesap (223846)
21-08-2012, 17:25   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 206
5,277 mesaj

O zaman seni bu işlerle uğraşan 2 kişi ile tanıştırayım .