Duke Nukem Manhattan Project... :)

SleePWalkinG
26-07-2017, 23:38   |  #1  
SleePWalkinG avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Öncelikle hepinize iyi günler arkadaşlar bilgisayarıma Duke Nukem:Manhattan Project adlı oyunu indirip nostalji yapmak istedim :) ve oyunu bilgisayarıma rahatlıkla yükleyebildim,ancak daha sonrasında oyuna girdiğimde oyun açılıyor ve görev yöneticisinde yanıt vermiyor olarak gözüküyordu sonra tam ekrandan çıkarıp denedim ama nafile aynı sonuç... daha sonrasında indirdiğim arşivden program files adlı klasörden oyunu açmayı denedim bu sefer 1 kademe ilerledik ve Insert CD key yazısını görebildik ;) 

Crack dosyalarını gerekli yerlere yerleştirdim ve oyuna tekrar giriş yaptım girince ekran siyahta kalıyor ve işlem görev yöneticisinde ''Çalışıyor'' olarak gözüküyor... Çözüm için istenilen şeyleri sizin isteğinize göre atayım hem öğrenmiş olurum sizin ağzınızdan çünkü ne yapacağımı bilemeyip işin ustalarına başvuralım dedim... 

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım...     (Konu başlığı altında açtım ama birde çözüm isteği açmanın faydalı olacağını düşündüm herhangi biri yeterli ise bir dahakine ona göre hareket edeyim...)

Sistem Bilgilerim
  • Eski kasa :) sonradan toparlama...
  • Windows 7 Ultimate 64-bit
  • Intel Core 2 Duo CPU E7400
  • Intel Corporation DG43NB AAE34877-402
  • Intel G45/G43 Express Chipset
  • Realtek High Definiton Audio
  • Google Chrome
  • - Kullanmıyorum -
  • 4096 MB
  • - Tabletim yok -
  • Vodafone