Duran Tarifeyle fatura aşmaya son!

CHIP Online
08-04-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Vodafone, beklenmedik bir faturayla karşılaşmaktan endişelenenler için yeni çözümünü sundu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/dur ... maya-son_46435.html

Vodafone, faturalı abonelerin fatura aşım problemini tamamen ortadan yeni Duran Tarifeler portföyünü tanıttı. Vodafone'un yeni Duran Tarifeleriyle aboneler artık fatura aşımı yaşamıyor. Duran Tarifeler, faturaların limitine geldiğinde duracağını ve aboneler istemediği sürece tarife ücretini 1 TL dahi aşmayacağını garanti ediyor.

2011'de lanse edilen ve Türkiye mobil iletişim sektöründe bir ilk olarak faturasız ve faturalı tarifeleri harmanlayan "Hesabını Bilen Tarifeler"i bir adım daha ileri götüren Vodafone Duran Tarifeler'de fatura, limitine geldiğinde duruyor. Aylık paketin tamamı kullanıldığında, hat bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık şekilde kullanılıyor. Fatura stop özelliğiyle abone farkında olmadan fatura aşımı yaşamıyor ve ek paket istemediği sürece de 1 TL bile aşım ücreti ödemiyor.

Hesabını bilmenin özgürlüğünü Vodafone'lulara yaşatan Duran Tarifelerin limiti, ücretsiz bir SMS ile artırılabiliyor. Kullanım ihtiyacına göre sadece dakika, sadece SMS veya sadece internet içeren 5 TL'lik ek paketler de tek mesajla satın alınabiliyor. Faturalının kolaylığıyla faturasızda ne ödeyeceğini bilmenin özgürlüğünü buluşturan bu inovatif tarife modelinde, ihtiyaç anında kullanılmak üzere Cep Lira yüklemesi de yapılabiliyor.

Vodafone'un Duran Tarifeler portföyüyle birlikte sunduğu anında sorgulama imkanı da inovatif bir hizmet olarak dikkat çekiyor. Duran Tarifelerde gecikmesiz, gerçek zamanlı kullanım sorgulaması yapılabiliyor. Abone, hattında o an ne kadar kaldığını bir SMS'le öğrenebiliyor. Gelen bilgi, 24 saat öncesinin değil, tam olarak o anın bakiye bilgisi oluyor. Hatta yüklenen ek paketlerin bakiyesi de ücretsiz öğrenilebiliyor.

Kullanım ihtiyaçlarına paralel olarak üç farklı seçenek sunan Duran Tarifeler, ayda 19 TL'ye her yöne 200 dakika ve Vodafone'lularla 2000 dakika; ayda 23 TL'ye her yöne 750 dakika ya da ayda 29 TL'ye her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 500 MB internet sunuyor. Vodafone'lular DURAN yazıp 7000'e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife'ye geçmek mümkün oluyor.

Tüm Konu: Duran Tarifeyle fatura aşmaya son!

Kaynak: www.chip.com.tr