DVD ler saklama kabında verilse....

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
cankaya31
14-05-2006, 14:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar benimde bir talebim dvd ler saklama kabıyla birlikte verilse ve dvd içerigide kabın üzerinde yazılı olsa daha iyi olmazmı.birşey arandıgında bulmamız daha çabuk olmazmı.ayrıca dvd leri koruma ve saklama daha güvenliolmazmı.yanlız tasarrufdu agaçtı daldı gibi bahaneler üretilmesin.
herşeyin dejenere oldugu bir dönemde bir kabın ve kagıdın tasarruf bahanesiyle reddedilmesini kabul edemem.zaten derginin yarısı reklam sayfalarıyla dolu ve yeteri kadarda kazanılıyor.bir derginin 5 dolara yakın olması hiçte ucuz olmadıgı ve bunlarında verilmesi çokta maliyet olmayacagını tahmin ediyorum.piyasada dvd kabı fiyatı 20 yenikuruştur.(200.000 liradır)
mantıklı bir açıklama bekliyorum.herkese saygılar sunarım.

make-believe
14-05-2006, 21:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

'Daha ucuza nasıl getirebilirim' zihniyeti... DVD medyalar çok hassas oluyor. Okuma-yazma yüzeylerinin her türlü çizikten, kirlenmeden ve tozdan korunması için, plastik CD/DVD kabına konmaları şart. Bunu yapan bilgisayar dergilerini görüyoruz Türkiye'de.

Son Düzenleme: make-believe ~ 14 Mayıs 2006 21:35
tolga2207
14-05-2006, 23:27   |  #3  
Yıllanmış Üye
793 mesaj

Ben şahsen istemem. Yani olsa da olur olmasa da. O kadar kutuyu nereye koyayım. Onun yerine 160lık cd çantaları var. Onlardan aldım 2 tane. Bi de cd katalog programı kullanıyorum. Hangi cd de ne var ordan bakıyorum. Yani kutu biraz havalı duruyor, orası kabul ama bence gereksiz.

geo
16-05-2006, 01:07   |  #4  
Yeni Üye
43 mesaj

bende şiddetle istiyorum o dvd kutularından. dvd bu.. 4,5 GB veri var içinde. şöyle güzel bir kutu içinde verilse ve kutu üzerinde de içindekiler hakkında bilgiler olsa ne güzel olur. dvd'leri cd'ler ile karıştırmak istemiyorum. zaten her yer cd dolu..