[DONANIM] dvd rm cd görmüyor

HPQ-User
19-10-2012, 17:32   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Merhaba lütfen bana yardımcı  olurmusunuz ? Cd ye  resim ve video yüklüyordum hata yaptım ve yüklerken iptali tıkladım .
Şimdi hangi cd yi taktıysam dwd rm sürücüsü görmüyor .  Ne olur yardımcı  olun ne  olmuş  olabilir  ve  ne  yapabilirim nasıl  düzeltebilirim ?  DWD RW SÜRÜCÜSÜ bozulmuş  olabilirmi ? Yardımcı  olun  çok  rica ediyorum....

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: HPQ-User ~ 05 Kasım 2012 20:27
Kapalı Hesap (54346)
10-11-2012, 23:32   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
281 mesaj

dvd  sürücünün  firmwaresi bozulmuş  

üretici sitesinden  aygıtın güncel  firmwaresini  indir  ve aygıta yüklemeyi dene işe yaramassa force  flash  ve crossflash yöntemlerini dene

Kapalı Hesap (41714) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (54346)
10-11-2012, 23:34   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
281 mesaj

yapamassanız  üye olup  bana  özel mesaj atın  yardımcı olurum

Dolun
15-11-2012, 16:39   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba öncelikle  cevap  verdiğiniz  için  çok  teşekkür  ediyorum .

Cevabınızı  2 gün  önce  gördüm  hemen  yazamadım  kusura  bakmayın ...

Dediğinizi  henüz  yapma  vaktim  olmadı  ama  yapacağım  fakat  üretici  firma  derken  bilgisayarın  üretici  firmasını  kastediyorsunuz   değil mi ? Birde  daha acil  çözmem  gereken  başka  bir  sorunum daha var  bu  konudada  yardımcı  olabilir misiniz  bana ?  Sorun  şu  bir  mp 3  aldım  1 gb lıkta  hafıza  kartı  aldım  şarkıları  yükledim  mp3 taktım fakat  dönüp  dolaşıp  dört  şarkıyı  çalmaya  başladı  bir   türlü  diğer  şarkıları  çalmıyor  kartı  çıkarıp  şarkıları  sildim  tekrar  yükledim  yine  aynı oldu  ve  dahası  yüklediğim  4  şarkı  dışında  diğer  şarkıları  bilgisayara  tekrar  yüklediğimde  bir  daha  çalmıyor  bozuluyor  .  

Bu  durumu  acil  çözmem  gerek  çünkü  mp3  yeğenime  hediye  aldım  bir   kaç  sonra  doğum  günü  o  güne  yetiştirmek  istiyorum  yardımcı  olabilirseniz  duacı  olurum  lütfen  ...   

Ayrıca  tekrar  teşekkürler  cevap  verdiğiniz  için  sağ olun ...