dvd rom yardım

bailo
17-02-2013, 16:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

öncelikle merhaba.belki sık sorulan bir sorudur bu bilmiyorum.ama yine de sormak istiyorum.benim dvd rom'um dvd cd'sini görmüyor,yani okumuyor.diğer bütün dvd leri okuyor ama bazı dvd leri okumuyor.ama birde şöyle birşey var.okumadığı bazı cd leri 1-2 ay önce çok rahat okuyordu.ama şimdi seçiyor dvd leri.lütfen bilen birileri yardım edebiler mi acaba?

doktormert
18-02-2013, 02:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
185 mesaj

aynı dertten muzdaribiz, tozlandı sandım söktüm laptopu temizledim olmadı. kaç kere buna çare aradım bulamadım. firmware güncelledim yine olmadı eğer bir çözüm bulabilirsen bana da msj atarsan sevinirim :) kolay gelsin. umarım dell değildir bilgisayarın :D

k_tolga
18-02-2013, 03:04   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Okuyucu gözün üstünü silmekten başka yapacağınız birşey yok sanırım. En iyisi harici almak daha sağlam oluyor. Bende laptopu alalı 6 ay oldu 3 5 kere cd takmıştırım.  Geçen işim oldu kendi yazdığını okuyamıyor:) Türkiyeye giren mallar artık o kadar dandikki telefonundan bilgisayarına hatta kullandığımız cd ler bile hep sorun...  Ayrıyetten 7 yıllık bi laptopum daha var cd okuyucusu canavar gibi çalışıyor..