e-mail gönderiyor muşum?

man on the moon
13-12-2007, 03:52   |  #1  
man on the moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

Pazartesi gününden beridir gelen maillerde başkalarına hiç anlamadığım bir şekilde mail gönderdiğim söyleniyor. tabii benim hiç haberim yok. Yalnız bu gönderdiğim maillerden biri daha öncede bana gelmiş. bende sanırım okumuşum. gelen maillerden birinde de başkalarınada gönderdiğiniz   
gibi  ve banada gönderdiğiniz.... diye bir ibare geçiyordu. başka bir maildede virüs uyarısı yazıyordu. şifre ve gizli soruyu değiştirdim. acaba bu pislikten nasıl kurtulurum.

black_flood
13-12-2007, 08:31   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

hotmail üzerinden yada yaho gibi e-posta sağlayıcılarından oluyorsa bu iş kendilerinden kaynaklanıyor büyük ihitmallen serverlerinde yeni bir virüs türevi mevcut aynı sorun benim yeni aldığım live mail hesabımdada mevcut sürekli mail yolluyor abuk sabuk ama diğer hotmail hesaplarımda bu sorun yok.eğer autlok kullanmakta isende sorun sendedir.panda antivirüs ürünlerinden herhangi birini yükleyerek kurtulabilirsin.senin pcden kaynaklanmayan sorunun çözümü dersen bende bilmiyorum ve artık sıkıldım koskoca bir firmanın mail sunucularındada böyle sisnsi virüsler dolaşırsa artık trend micro ile korunan

man on the moon
13-12-2007, 15:09   |  #3  
man on the moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

yoo outlook kullanmıyorum acaba internet cafede açmıştım hesabı orda şifremi ele geçirmiş olabilirlermi. çünkü gönderdiğim mailler türkçe ve türklere gönderiyormuşum

black_flood
13-12-2007, 16:46   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

şifreni çalan asla uğraşmaz bu kadar saçma şeyler ile direk kayıtlı adresleri hackleyip senin hesabıda bloke ederdi hack olsa büyük ihtimallende senin hesapta benimki gibi orta malı olmuş başka yeni hesap açıp oraya aktar kişileri vede bu hesabı kullanma herkeste spam olarak seçsin onlarda kurtulsun

man on the moon
14-12-2007, 14:16   |  #5  
man on the moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

bana geri dönen mailler benim adres defterimden değil. ayrıca gönderenler aynı metni bana geri gönderdiğinden zaten spam olarak işaretlenmiş oluyor. ben işaretlemediğim halde