Easeus Mobisaver Has Encountered Hatası

korkusuzmaraz
04-01-2020, 21:53   |  #1  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
129 mesaj

Arkadaşlar herkese kolay gelsin easeus mobisaver for android programıyla tabletin dahili hafızasından veri kurtarmaya çalışırken resimdeki hatayı alıyorum. Program normal dosyaları tarayıp buluyor buraya kadar sorun yok ama ne zamanki iş bulunan dosyaları kurtarmaya geliyor rsimdeki hatayı veriyor.

Benim tahminim hata crackli versiyon kullandığımdan dolayı oluyor. Türk sitelerindeki crackler gördüğüm kadarıyla aynı ben de bu yüzden farklı bir siteden farklı bir crackli halini indirdim sonuç yine aynı. Programı deneme sürümüyle kullansam bu seferde bulunan dosyaları kurtarmak için lisans istiyor. Normal tararken sorun yok fakat ne zaman recovera tıklasam ilgili hatayla karşılaşıyorum.

Bu arada easeusa alternatif olarak pekçok telefondan veri kurtarma programı denedim hiçbiri de easeusun bulduğu şeyleri bulamadı. Arada dağlar taşlar kadar fark var. Sizin bildiğiniz başka programlar varsa lütfen buraya yazın. Yada easeusun çalışan full versiyonu varsa biri lütfen benim için hayrına buraya koysun. Ayrıca programdaki hata sorununun çözülüp çözülemeyeceği konusunda herhangi bir fikrim de yok.

Son Düzenleme: korkusuzmaraz ~ 04 Ocak 2020 21:58 Neden:
excel_mustafa
05-01-2020, 23:31   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

telefonda usb hata ayıklama ve usb ortam ayarları ayarlı değilse gözden geçir. telefonda easeus yükşüyse erişilebiklirlikten açık seç.

korkusuzmaraz
06-01-2020, 14:31   |  #3  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
129 mesaj

usb hata ayıklaması açık ki orada bir sorun olsaydı program hiç tablete bağlanıp dosya bulamazdı

korkusuzmaraz
06-01-2020, 19:46   |  #4  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
129 mesaj

sorun tahmin ettiğim gibi tamamen crackle alakalıymış ilgili linkteki arkadaş baya yardımcı oldu bana

https://uzmanim.net/soru/easeus- ... tered-hatasi/101577

Son Düzenleme: korkusuzmaraz ~ 06 Ocak 2020 19:48