Easy Watermark Studio Pro 2.1 [18.04.2011]

CHIP Online
18-04-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Easy Watermark Studio, profesyonel ve kullanımı oldukça kolay bir filigran ekleme yazılımıdır. Resimlerinizi internette paylaşıyor veya satıyorsanız, nelerin olup biteceğini kestirmek zor olabilir. Bu nedenle en iyi yol bir filigran yazılımı kullanmaktır ve Easy Watermark Studio sizin için iyi bir seçim olacaktır.Easy Watermark Studio, çok sayıda resme filigran ekleyebildiğiniz toplu iş modunu destekler.

Easy Watermark Studio, profesyonel ve kullanımı oldukça kolay bir filigran ekleme yazılımıdır. Resimlerinizi internette paylaşıyor veya satıyorsanız, nelerin olup biteceğini kestirmek zor olabilir. Bu nedenle en iyi yol bir filigran yazılımı kullanmaktır ve Easy Watermark Studio sizin için iyi bir seçim olacaktır.Easy Watermark Studio, çok sayıda resme filigran ekleyebildiğiniz toplu iş modunu destekler.   

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Easy Watermark Studio Pro 2.1

korkmaz54
18-04-2011, 10:28   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

ARKADAŞLAR MERHABA,
EXCELDE SAYFA BİRDE ALT ALTA İSİM YAZIYORUM VE KARŞINDALİ SÜTÜNLARA DA DEĞERLERİNİ GİRİYORUM.SAFYA 2 DE DE BU ALT ALTA YAZDIĞIM İSİMLER BULUNMAKTA BENİM BİRİNCİ SAFYADA GİRMİŞ OLDUĞUM İSİMLERİN KARŞININDAKİ DEĞERLERİ SAYFA İKİDE AYNI KİŞİNİN KARŞINA TOPLAMISINI İSTİYORUM BUNU NASIL YAPABİLİRİM. BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM