edonkey ve emula kullanıcıları bi baksın

dievesan
23-04-2006, 06:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaslar edonkey ve emula kullanıcıları arasında soru- cevap yoluyla birbirimizi bilgilendirelim ki sorunlarımızı halledelim!

dievesan
23-04-2006, 06:04   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

internet hızım 256 indirmede bi sorunum yok max hızla indiriyorum.ama indirdigim filmlerin sorunlu yada dilinin ne oldugunu görmek istiyorum.bunun için vcl player kullanmamız tavsiye edilmiş fakat o programda 5 sn izleyebiliyoruz...beni bilgilendirirseniz sewinirim.tek sorunum bu kaldı.saygılarımla...

icakmak
30-06-2006, 16:43   |  #3  
icakmak avatarı
Yıllanmış Üye
195 mesaj

Reklamlar Boomark a !!!!!!

Son Düzenleme: Recep Baltaş ~ 30 Haziran 2006 19:55
Arif Şeftali
04-08-2006, 01:09   |  #4  
Yıllanmış Üye
236 mesaj
dievesan
internet hızım 256 indirmede bi sorunum yok max hızla indiriyorum.ama indirdigim filmlerin sorunlu yada dilinin ne oldugunu görmek istiyorum.bunun için vcl player kullanmamız tavsiye edilmiş fakat o programda 5 sn izleyebiliyoruz...beni bilgilendirirseniz sewinirim.tek sorunum bu kaldı.saygılarımla...
Çünkü dosyanın tüm parçalarını indirmiyorsunuz her zaman.5 saniyelik kısmını ya da 5 sn lik parçasını izliyorsunuz

delikanli53
04-08-2006, 01:50   |  #5  
delikanli53 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj

film için emule ve kazaa ama müzik için limewire biliyorsunuz limewirede bişey indiriken ne kadar indirdiysen hızlı bir şekilde o kısmı izleyebiliyorsun.

leventklbck
14-08-2006, 01:23   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

bak arkadaş vd player falan hikaye bende denedim .ilk önce mause bakacagın şeyin üerine getir onun bi numarası var üstünde onu öğren ok sonra program files tan emuleye gir oeda temp var oraya gir ondan sonra numarası aynı olan dosyaya iki kere tıkla calışır ama eğer film içinse baya indirmen gerekiyo

Arif Şeftali
25-08-2006, 18:42   |  #7  
Yıllanmış Üye
236 mesaj

delikanlı53'ün mesajında LimeWire'ü örnek göstermesi gibi; VLC Media Player'da da sadece indirdiğiinz parçaları izleyebilirsiniz.5 saniyeye eşdeğer parçayı indirdiyseniz onui 10 dakikalığa eşdeğer dosyayı indirdiyseniz yine sadece o kısmını izleyebilirsiniz.Eğer film indirebilecek kadar bant genişliğine sahipseniz (kastım sınırsız)zaten bunun gibi ufak eksileri göz önüne almış olmalısınız.Direkt VLC Media Player'!ın süreceği medya tiplerinde (avi, vob, dat, mpg....)sorun çıkmaz, izlersiniz.Ancak eğer bir film sıkıştırılmış bir arşivin içine konulduysa (rar, zip, ace, 7z...) ondan şüphe duyun bence.Çünkü, CHIP'te de okuduğumuz gibi bazen ağlara sahte dosyalar atabiliyorlar.War Of The World diye  başka bir film indiren, Kurtlar Vadisi diye Casper'in çizgi filmini indiren arkadaşlarımı biliyorum. :)

Hoşçakalın...

Soytarı
21-11-2006, 15:30   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

Ben Crystal player 1.95c kullanıyorum böyle bir problemlede karşılaşmıyorum.Çok iyi bir görüntü oynatıcı program üstelikte türkçe ..
emule den yarını yapmak için Seçenekler-Dosyalar Görüntü oynatıcı kısmından Gözata tıklayarak programın yerini gösterirsen ne kadar iyi bir program olduğunu göreceksin

theironman
24-11-2006, 08:02   |  #9  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

e-donkey mi kaldı ki!