EFS encryption şifrelemesi hk.

sailor1976
01-12-2006, 15:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar, Kızımın doğduğundan beri 1.5 senelik resimlerinin olduğu klasöre ne hikmetse XP`de encryption uyguladım. Sonra resimleri başka harici bir harddisk`e kopyaladım. Daha sonra windows`umda bir sorun oldu ve sertifikayı almadan PC`me format attım. Şimdi aşağı yukarı 800 resimi açamıyorum. Bu EFS`yi nasıl kırabilirim. EFS`yi kıran bir tool yada bir metod olduğunu bilen varmı? Yardım edin lütfen.Teşekkürler.

BOOMFUNKMCS
01-12-2006, 16:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

chip dergisinin verdiği birçok cd de şifre kırıcı programlar var.internette de arama yaptığınız zaman bu terim le birçok program bulabilirsiniz.ama keşke şifrelerini açtıktan sonra farklı bir harddiske kopyalasaydınız.bunu hatalı yaptığınıza dair bir uyarı karşılaştığınız ama teknik bir konu.viking20 size daha iyi yardımcı olur,biraz sabredin o da yardımınıza gelir

black_flood
01-12-2006, 17:29   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

normal yollarlan imkansız helede şifre kırıcılar ile kök sertifikaları yedekleyip kurtarıcı tanımlaması yapılarak açılır bu dosyalar başka pclerde yanlız dosyaların yeri değiştirilmeden önce yapılmalıydı yeri dosyanın değiştikten sonra tanımlada pek bir işe yaramıyor