eğitim videolarını başka pc de izleme

calypso16
24-05-2014, 21:27   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
221 mesaj

eğitim videoları izliyorum bu videoları pcye yükledim ve bir program ile pcnin numarasını alıp videoyu yapan adama yolladım o da bir tek bendeki pcde izleyebileceğim bir kod verdi ve bu programa girip izleyebiliyorum başka pcde izleyemiyorum.

bunu kırmanın yolu var mı?

cxoa
03-06-2014, 16:15   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

kırmakla uğraşmak daha zor ve profesyonel iş gerektirir eğer hazır crack yoksa,bunun yerine biraz uzun bir işlem ama pc nin ekranını video ya kaydet ( ders videosunu aç,kayıt tuşuna bas ) sonra formatını heryerde izleyebilmek için dönüştür..bunun dışında aklıma başka birşey gelmiyor,eğer çok sayıda değilse videolar yapılır.bendede benzer bi sorun vardı açtığım konular hala duruyor 1. sayfada ben hallettim,bunun için gereken programlar CAMTASIA 8 ( EKRAN VIDEO KAYIT ) ve MediaCoder x64  ( KAYDIN BOYUTU ÇOK BÜYÜK OLUYOR 1 SAATLİK DOSYA 35GB  ) media coder ile dönüştürüyorsun ( pc'nin işlemcisinin %98 ini kullanıyor ama ) 35 gb lik dosya oluyor sana en fazla 1 gb yada 400 mb! soracağın soru varsa cevaplarım,interneti hep sömürmek olmaz birazda faydamız olsun dimi :) bu arada dersler ne hakkında ingilizce ise banada ver :) bende sana tavsiye ettiğim programlar ile yaptığım belgesel kaydı arşivini veririm ne dersin? Kolay gelsin..