ekim 2006 DVD sinde tespit edilen virüs

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
muhsinayber
02-11-2006, 09:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba ben balıkesirden muhsin ayber,chip dergisini ve daha önce yayımlanan H.İ.B. dergisini sürekli takip etmekteyim.özellikle programlar bölümünü büyük bir merak,zevk ve heyecanla takip etmekteyim.Özellikle çift katmanlı DVD lerde yer alan kapsamlı içeriği çok beğendiğimi ifade etmek istiyorum.sürekli aynı programlardan ziyade tam sürüm programlara(az da olsa)yer verirseniz çok seviniriz.sizin başarınız Türkiyenin başarısı olacaktır.Herşeyiyle tam bir profesyonel yayıncılık sergilemekte ve sorumluluğunuz gereğini yaptığınızı düşünmekteyim.Beni affedin size biraz uzun yazdığım için.belki vaktinizi aldım ama hakkınızı helal edin.size uzun süredir yazamadığım için bir kerede içimdekileri aktarmak istedim.Ben bir konuda size uyarı veya bilgilendirmede bulunmak istiyorum.Ekim 2006 ayı DVDv 101  Freware isimli bölümde DVD içeriğini ilk defa sürücüyü gördükten sonra sağ tuş yapıp içeriğini açtığımda önüme çıkmıştır.HTML şeklinde açıldığında bu program gözükmemektedir. WGAPluginI isimli programa her dokunuşumda anti virüs programım(Kaspersky 6)  devreye girerek virüs uyarısında bulunmuş ve bu programın kopyalanmasını engellemiştir.Biliglerinize sunulur.Yayın hayatınızda tüm güzel günlerin sizin ve ailenizin olmasını diler saygılarımı sunarım. muhsin ayber    mayber@walla.com  balıkesir.  o 533 325 xx xx

Editör notu: "Güvenliğiniz açısından internet forumlarında cep telefonu gibi bilgileri paylaşmamanızı öneriyoruz. Bu nedenle numaranızı değiştirilmiştir"