Ekonomik ve performanslı kasa!! Temiz + HEDİYELER.

uGuR.uK
18-04-2011, 21:43   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

Kardeşimin  bilgisayarını satıyorum artık gerek olmadığından. Kasa üzerinde bikaç  modifikasyon yaptığımdan zamanında-şuanda onlar yerinde yok- kasa için  ücret eklemedim üzerine zaten. sistemde Windows 7 32bit(x86) kurulu, sıfır formatlı ve tüm sürücüleri yüklü hazır. size sadece takıp çalıştırması kalıcak
ayrıca kasayla beraber Microsoft Klavye + Fare setinide veriyorum, ergonomik tasarımı ve yumuşak-sessiz tuşlarıyla çok güzel kullanımları var.

kasa  üzerinde birde dvd-rw takılı ama maalesef onun içini hiç  temizleyemediğimizden tozdan gitmiş, onun dışında kasa içinde hiçbir  donanımda hiçbir sorun, pislik, tozlanma, takılma, ısınma vs. yok!
İşlemci: Intel PENTIUM D 3.0GHz çift çekirdek

Anakart: Gigabyte GA-P35-S3G

Ekran kartı: Nvidia GeForce 9600GT 1GB

Ram: 2 tane 1GB 667MHz ram
Sabit diskler: 80GB 7200RPM (Win7 kurulu) + 500GB 7200RPM (sadece donanım sürücüleri mevcut, temiz ve boş)
Ses kartı: Creative SoundBlaster Audigy 7+1 ses kartı

PSU: Kasalarla gelen dandiklerden değil, Thermaltake'in gerçek 500W veren ve otomatik voltaj koruması olan kaliteli ve sessiz PSU'su var kasada.
ayrıca CPU fanı üzerinde AC Cooling'in daha yüksek performanslı soğutma ve sessiz kullanım sağlayan harici işlemci fanı takılı. ve kasanın ön tarafında yine Thermaltake'in yüksek devirli ve iyi soğutma sağlayan 3 farklı yanardöner ışıklı fanı bulunmakta. bu fan özellikle yaz aylarında 10 derece kadar soğutma sağlıyor ekstradan.

Kasa için düşündüğüm fiyat 400 TL, istanbulda oturuyorum, her şehre kargolanır, kargo size aittir, fiyat konusunda görüşüp anlaşabiliriz, takas düşünmüyorum.

balıkman
19-04-2011, 04:39   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
65 mesaj

selam kardesım donanomla ılgılı daha acık bılgı verırmısın
ıslemcı 3 de ne e/Q serısımı anakart modelı nedır gıbı selamllar
--------------------------------
suheyl-34 gurubu
balık adam

uGuR.uK
19-04-2011, 19:19   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
Alıntı: balıkman  
selam kardesım donanomla ılgılı daha acık bılgı verırmısın
ıslemcı 3 de ne e/Q serısımı anakart modelı nedır gıbı selamllar
--------------------------------
suheyl-34 gurubu
balık

İşlemci: Intel PENTIUM D 3.0GHz çift çekirdek

Anakart: Gigabyte GA-P35-S3G

diye yazmışım işte, PentiumD (PD) serisi, birkaç yıl önceki bir model, intel'in ilk çift çekirdekli masaüstü işlemcisi, anakart modelide orda yazıyor zaten.