Ekran kartı Driver cd sorunu

sadoarnold
05-12-2008, 23:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

selam arkadaşlar beni sorunum orjınal ekran kartı driver CD sini yükleyemiyorum.kısaca daha önce windows xp kulanıoyordum.ama windows xp cd sınde olan çizik yüzünden pc me windows xp pro2 yükleim. tabiki gereklı olan driverlarıda ama ekran kartı driverini yükler iken autorun malesef calışmadı ve manuel calışma ekranı geldi.ama cd acıyom ama setup.exe yi bir türlü acamıyorum acdıgımdada karşıma yıne karşıma manuel  calışma ekranı gelıyo. yanı  orjınal cd yi okumuyor okusa bıle setup.exe acmıyo ne yapdıysam olmadı umarım anlaşılır yazdım bılgısı olan varsa yarımcı olursa sevınırım. winxp pro ps 2 yükledıkden sonra oldu bu teşekkürler

pallmall31
05-12-2008, 23:31   |  #2  
Taze Üye
14 mesaj

erkan kartının markası ne ? ona göre sitesinden indir öyle dene..

Semih Özyurt
06-12-2008, 00:10   |  #3  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

dostum ekran kartının markası nvidia ve ati ise gecen bi üye modellere göre driverleri yayınlamıştı chipte forumda ara bulursun

suat_
06-12-2008, 00:15   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

arkadaşım yeni format atsen eniyisi xp pro sp2 kullan ekran kartı driver kullanmana gerek yok formattan sonra microsoft coprattiton  olarak tanır zaten ses kartını sen yüklemen gerekir. ama pc model ekran kart model yazman daha iyi olur

recep34
06-12-2008, 01:23   |  #5  
Yıllanmış Üye
413 mesaj

Sitesinden indirin,hem yeni güncel sürümü çıkmıştır.Performans attırır ama ekran kartı eski,özellikle agp ise güncel sürücü tam tersi etki yapabiliyor.Bende mesela 7600 gt agp 8x var,nvdia son rücü ile recommended olan bir sene önceki sürcü araında devasa performans farkı varki eski sürücü daha iyi performans veriyor.Yani kart pci ise yeni sürücü agp eski model ise nvdia'nın recommended olan ,eski sürücüsnü kullanın...

sadoarnold
13-12-2008, 00:08   |  #6  
OP Taze Üye
4 mesaj

hallettim arkadaşlar sag olun atinin sitesinden  daha öncede indirmişdım ama olmamışdı  bu sefer oldu   ilginiz için teşekkürler