Ekran kartı sürücüsü.Lütfen yardım

hero111
31-07-2010, 12:39   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
81 mesaj

Durup dururken,internette video izleme sorunu çıktı.Video izlerken alttaki şerit başlarda yavaş yavaş doluyor sonra birden tamamı yuklenmis gibi gosteriyordu.Video o noktaya geldiginde de birden kapanıyor sanki play tuşuna hiç basmamışım gibi ilk halini alıyordu.Sorunun ekran kartında olduğunu düşünüp kaldırıp yükleyeyim dedim.Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılara girdim ati radeon hd 4650 yazısına sag tıklayıp kaldır dedim.Görüntü birden küçüldü,daha sonra bendeki ekran kartı sürücüsünü yüklemeyi denedim ''Bilgisayarınızda uygun bir grafik bağdaştırıcısı yok'' diye uyarı aldım.Atinin sitesine grip ordan sürücüyü indirdim ve kurdum.Başarıyla kuruldu dedi ama aygıt yöneticisinde hala görüntü bağdaştırıcısı yok ve ekran kenarlardan kırpık  çözünürlükle oynadım düzelmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

hero111
31-07-2010, 13:03   |  #2  
OP Üye
81 mesaj

Görüntü bağdaştırıcı problemini hallettim ama hala video izlerken yanı problemle karşılaşıyorum o konuda yardım edebilirseniz sevinirim

juhtife
31-07-2010, 14:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
282 mesaj

bağlantı sorunu olduğu içindir. internet hızın ne durumda?

hero111
31-07-2010, 17:12   |  #4  
OP Üye
81 mesaj

Hızlı diyemem, çok yavaş da değil işletmeden kullandığım için bilmiyorum.Fakat aynı internet kablosuyla başka bilgisayarda da denedim aynısı oldu.Dediğiniz gibi internet hızıyla alakalı sanırım.