EKRAN KARTI

Asilyurek
19-06-2009, 17:51   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
71 mesaj

HD 4890 EKRAN KARTI 1 GB 256 BIT veya 512 BIT DDR5 EKRAN KARTI GUNUMUZ OYUNLARINDA BU EKRAN KARTININ TAM ANLAMI ILE KULLANABILIYORMUYUZ. YOKSA ILERIYE YONELIK YATIRIMLAR SEKLINDE YORUMLAYABILIRMIYIZ.

EKRAN KARTI SUPER AMA TAM KAPASITE KULLANILABILIYORMUYUZ.

FORUMLARDA GORUYORUZ NEREDEYSE EKRAN KARTLARI TAVAN YAPIYOR 4 GB A KADAR KAPASITESI OLAN EKRAN KARTLARI VAR ANLAYAMIYORUM. GERCEKTEN OYUNLAR ISTIYORMU BU KALITEYI YOKSA BAŞKA NEDENLERMI VAR

FORUMLARI INCELEDIM ANCAK BIR COGU 1 GB EKRAN KARTININ BILE EN FAZLA %40 KULLANDIĞIMIZI SOYLEMEKTELER O ZAMAN 4 GB GIBI EKRAN KARTLARI NEDEN BU KADAR UCMAYA CALISIYOR ANLAYAMADIM. YORUMLAR LUTFEN :)

Son Düzenleme: Asilyurek ~ 19 Haziran 2009 17:53
Ahmet_79
19-06-2009, 18:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

bu kart crysis ve gta4 gibi ağır grafik detayı olan oyunları full detay açmaya yetmiyor maalesef,

hig detay tam anlamıyla oynatıyor ancak very hig detay için daha üstü kart gerekiyor gtx 295 yada 4870x2 gibi,

yani bu çalışmalar boşuna değil.

efekerem
19-06-2009, 19:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
875 mesaj
Asilyurek
HD 4890 EKRAN KARTI 1 GB 256 BIT veya 512 BIT DDR5 EKRAN KARTI GUNUMUZ OYUNLARINDA BU EKRAN KARTININ TAM ANLAMI ILE KULLANABILIYORMUYUZ. YOKSA ILERIYE YONELIK YATIRIMLAR SEKLINDE YORUMLAYABILIRMIYIZ.

EKRAN KARTI SUPER AMA TAM KAPASITE KULLANILABILIYORMUYUZ.

FORUMLARDA GORUYORUZ NEREDEYSE EKRAN KARTLARI TAVAN YAPIYOR 4 GB A KADAR KAPASITESI OLAN EKRAN KARTLARI VAR ANLAYAMIYORUM. GERCEKTEN OYUNLAR ISTIYORMU BU KALITEYI
YOKSA BAŞKA NEDENLERMI VAR

FORUMLARI INCELEDIM ANCAK BIR COGU 1 GB EKRAN KARTININ BILE EN FAZLA %40 KULLANDIĞIMIZI SOYLEMEKTELER O ZAMAN 4 GB GIBI EKRAN KARTLARI NEDEN BU KADAR UCMAYA CALISIYOR ANLAYAMADIM. YORUMLAR LUTFEN :)

Ram oyunlarda ekran kartlarının bir artısıdır.Ama oyun için asıl gerekli olan şey değil yani 1 gb denilen bir ekran kartı veri yolu düşük olabilir arkadaş zaten konuya hakim birisi değil.Beğenmedim

Son Düzenleme: efekerem ~ 19 Haziran 2009 19:27