Ekran Kartı

SQAP
24-04-2011, 00:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Ekran kartım ati radeon hd 4670 pc de kasma felan yapmiyor arizasida yok ama oyunlarda sorun çıkartıyor.Örnegin cod 7 de pacthlar da fayda etmedi oynuyamadim cod 7yi.İnternetten araştırdım hata alanların neredeyse hepsi ati kullanıcısı.Bazı forumlarda ati oyunlara uyum sagliyamiyor deniyordu ekran kartimi googleye yazdım şöyle bir yazı çıktı:

Keyifli bir şekilde oyun oynamak için her zaman avuç dolusu para ödemek zorunda değilsiniz. Şu sıralar ATI'ın Radeon HD4670 grafik işlemcisini içeren modeller özellikle fiyatına göre sunduğu performansla bir hayli popüler. Çözünürlüğü fazla yükseltmeden detayların keyfini yaşamak istiyorsanız yeni seriden oldukça memnun kalacağınızı söyleyerek incelememize başlayabiliriz. Ele alacağımız model Sapphire tarafından üretilmiş ve tahmin edebileceğiniz gibi kendine has özel bir soğutma sistemi içeriyor. Dahası çoğu üretici Radeon HD4670 yongalı kartlarında GDDR3 tipinde bellek kullanmayı yeğlerken Sapphire 2000 MHz hızındaki GDDR4 bellekleri ile performans açısından da üstün olduğunun sinyallerini veriyor.

ekran kartım iyimi benmi keşfedemedim :S yeni ekran kartı almamımı tavsiye edersiniz yoksa atiyle devam etmemimi ? :)))

anarxia
24-04-2011, 10:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 41
663 mesaj

paran varsa hd 6950 veya 6970 al, fakat paran yoksa bu ekran kartıyla devam et. büyük ihtimalle çözünürlüğü falan abartıyorsun o yüzden kasıyordur.