Ekran Kartı

Bereke98
16-06-2011, 21:00   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Arkadaşlar ben hazır pc alıcam hangi markayı seçmeliyim sizce (exper casper vb) ???

Kapalı Hesap (203105)
16-06-2011, 21:08   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

hazır pc alınmazz toplama herzaman daha iyidir

Bereke98
16-06-2011, 21:14   |  #3  
OP Yeni Üye
23 mesaj

ama acil lazım

Kapalı Hesap (203105)
16-06-2011, 21:41   |  #4  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

bütçeni söyle toplarız

Bereke98
16-06-2011, 22:33   |  #5  
OP Yeni Üye
23 mesaj

arkadaşım hazır lazım
bütçem 1.000 tl ---- 1100 tl monitor dahil değil ok ama hazır tmm mı?

Kapalı Hesap (203105)
16-06-2011, 23:07   |  #6  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

iyi git ozaman hazır al ben hazır pc önermem

an4cond4
17-06-2011, 00:30   |  #7  
Taze Üye
10 mesaj

Hazır pc ile toplama pcnin süre arasında ne fark var onu anlamadım? Gidip parçalarını seçip toplayın bunu diceksin süre olarak bir kaybın yokki.. Toplama pc her zaman hazır pcden daha iyidir, amacına uygun olarak daha fazla performans alabileceğin bir pc oluşturabilirsin.Ben bu işlerden anlamıyorum toplarmısınız demek yerine hazır pcde inat etmek niye anlamadım??

dasti
17-06-2011, 15:24   |  #8  
dasti avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,963 mesaj

Ben de anlamadım hazır pc inadınızı. toplama pc her zaman avantajlıdır ama tabii para szin, keyfiniz bilir.

endlessnight
17-06-2011, 15:39   |  #9  
endlessnight avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
2,457 mesaj

kendi haline bırakın.

sasax
17-06-2011, 16:05   |  #10  
Yıllanmış Üye
692 mesaj

Kasa: Aerocool VS-4 550W Oyuncu Kasası  -  167,18 TL
İşlemci: AMD Phenom II X4 955 Black Ed. AM3 8MB 3.2GHz Dört Çekirdekli İşlemci  -  271,67 TL
Anakart: MSI 880GM-E41 AMD 880G AM3 DDR3 mATX Anakart  -  167,26 TL
Bellek: Geil Plus 4GB 1600MHz DDR3 CL9 Bellek  -  98,60 TL
Ekran Kartı: VTX3D ATI HD6850 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı  -  340,06 TL
HDD: Seagate Barracuda 500 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK -  86,14 TL

TOPLAM: 1.130,91 TL (KDV Dahil)

Şimdi arkadaşım millet biraz kızmış ama haklılarda, bilmediğinden kaynaklanıyor zaten problem...hazır sistem tamamen uyumlu değil zaten bi marka parçaları topluyor ve kendi markası altında satıyor. Biz ise parçaları tek tek amaca yönelik topluyor,yukarda oluşturduğum sistem oyun için şuanda piyasadaki her türlü oyunu rahatlıkla yüksek ayarlarda oynarsın. Eğerki illa hazır sistem alacağım diyosan hala www.novabilgisayar.com da gayet güzel sistem oluşturmuşlar aynı bizim gibi onları alabilirsin. Sitede şuan bi problem var ulaşamıyorum yoksa link kordum.

Mr.Cheek
17-06-2011, 19:41   |  #11  
Yıllanmış Üye
102 mesaj
Alıntı: XF LUİ  
kendi haline bırakın.
muhahahaha BeğendimBeğendimBeğendim

Kapalı Hesap (153334)
17-06-2011, 20:06   |  #12  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Sizin kadar gerizekalı bir toplum yok.(pc toplumu)Adam toplama pc istemiyor halen git işine diyorsun önersene marka pc elinemi yapışacak madem arada fark yok nedir sizin bu gocunmanız.Adam marka yazmış sizde toplama toplama diyorsunuz kaç kez söylicem mal olan bile anladı ama siz anlamadınız.Bu ülke niye ileri gitmiyor şimdi anladım geri zekalı çok olunca hep geri gidiyor.(ortaya konuşuyom sazanlar atlasın.)
Resmen adıamı forumdan kaçırıyorsunuz ben admin olsam sizi banlardım.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212010) ~ 17 Haziran 2011 20:11
Kapalı Hesap (153334)
17-06-2011, 20:27   |  #13  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

İçinden monitörü çıkartırlarsa 200 tl daha ucuza alırısın.
http://www.vatanbilgisayar.com/p ... ils.aspx?I_ID=52623

http://www.vatanbilgisayar.com/c ... ils.aspx?I_ID=54060

Mr.Cheek
17-06-2011, 20:51   |  #14  
Yıllanmış Üye
102 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Sizin kadar gerizekalı bir toplum yok.(pc toplumu)Adam toplama pc istemiyor halen git işine diyorsun önersene marka pc elinemi yapışacak madem arada fark yok nedir sizin bu gocunmanız.Adam marka yazmış sizde toplama toplama diyorsunuz kaç kez söylicem mal olan bile anladı ama siz anlamadınız.Bu ülke niye ileri gitmiyor şimdi anladım geri zekalı çok olunca hep geri gidiyor.(ortaya konuşuyom sazanlar atlasın.)
Resmen adıamı forumdan kaçırıyorsunuz ben admin olsam sizi banlardım.
Fark da orda zaten senin gibi düşünme yetisini kaybetmiş, duygularına hakim olamayan insanları admin yapmazlar ;)

Kapalı Hesap (153334)
17-06-2011, 22:36   |  #15  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Mr.Cheek  
Fark da orda zaten senin gibi düşünme yetisini kaybetmiş, duygularına hakim olamayan insanları admin yapmazlar ;)
Sen ergenlige yeni girdin herhalde çünkü beynin iyi çalışmıyor.16 yaş gurubu genelde dünyayı toz pembe görür.Bilgisayar işi çocuk işi değildir.Eğitimsiz bilgisiz insanlara bilgisayar toplatanlar formda dolup taşmakta.

"Fark da orda zaten senin gibi düşünme yetisini kaybetmiş, duygularına hakim olamayan insanları admin yapmazlar ;)"

Gelelim senin bilinçsiz cümlene.Admin olmak çok da ..., çokta espirili bişey de değil.Duygularına hakim olmak faklı şey salak ve gerizekalı betimlemesi yapmak farklı şeydir.16 yaşının verdigi gazla bilip bilmeden yorum yapan ülkemizdeki sayısız insanlardan birisin.Sizleri gördükçe üzülüyorum.Ot geldiniz saman gidiyorsunuz! Üzülerek söylüyorum ne chipte nede başka forumlarda bilgisayar toplamayı bilen kültürlü insanlara rastlamadım.

Hız aşırtmanın yararlı olgunu söyleyen cahiller ve bilgi sahibi olmayan insanlar.
Pc netteki vatandaş nasıl kart yakmış öğrenin.Bunun gibi insanlar heryerde.Bir iki ay forumlara takılır sonra bilgisayar kurdu olur sonrada bilgisayar kurdunun hazin sonu.
Bu cümlesi çok önemli
"herhalde voltaj'larda bi hata yaptım keşke yapmasaydım ya gül gibi kullanıyordum milletin gazına geldik patlattık kartı"

http://www.pcnet.com.tr/forum/do ... kartim-yandi-d.html

Zaten adından da anlaşıldıgı üzere "mr.cheek" google fazla söze gerek duymadan çevirisini yapıyor.Bence google dava açmalısın çünkü sana baya bir saydırdı.(nikine yani)
http://translate.google.com.tr/?hl=tr&tab=wT#en|tr|Cheek

Mss.Cheek özür dilemek için daha ne bekliyorsun...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212010) ~ 17 Haziran 2011 23:01
Mr.Cheek
18-06-2011, 13:12   |  #16  
Yıllanmış Üye
102 mesaj
Sen ergenlige yeni girdin herhalde çünkü beynin iyi çalışmıyor.16 yaş gurubu genelde dünyayı toz pembe görür.Bilgisayar işi çocuk işi değildir.Eğitimsiz bilgisiz insanlara bilgisayar toplatanlar formda dolup taşmakta.

"Fark da orda zaten senin gibi düşünme yetisini kaybetmiş, duygularına hakim olamayan insanları admin yapmazlar ;)"

Gelelim senin bilinçsiz cümlene.Admin olmak çok da ..., çokta espirili bişey de değil.Duygularına hakim olmak faklı şey salak ve gerizekalı betimlemesi yapmak farklı şeydir.16 yaşının verdigi gazla bilip bilmeden yorum yapan ülkemizdeki sayısız insanlardan birisin.Sizleri gördükçe üzülüyorum.Ot geldiniz saman gidiyorsunuz! Üzülerek söylüyorum ne chipte nede başka forumlarda bilgisayar toplamayı bilen kültürlü insanlara rastlamadım.

Hız aşırtmanın yararlı olgunu söyleyen cahiller ve bilgi sahibi olmayan insanlar.
Pc netteki vatandaş nasıl kart yakmış öğrenin.Bunun gibi insanlar heryerde.Bir iki ay forumlara takılır sonra bilgisayar kurdu olur sonrada bilgisayar kurdunun hazin sonu.
Bu cümlesi çok önemli
"herhalde voltaj'larda bi hata yaptım keşke yapmasaydım ya gül gibi kullanıyordum milletin gazına geldik patlattık kartı"

http://www.pcnet.com.tr/forum/do ... kartim-yandi-d.html

Zaten adından da anlaşıldıgı üzere "mr.cheek" google fazla söze gerek duymadan çevirisini yapıyor.Bence google dava açmalısın çünkü sana baya bir saydırdı.(nikine yani)
http://translate.google.com.tr/?hl=tr&tab=wT#en|tr|Cheek

Mss.Cheek özür dilemek için daha ne bekliyorsun...

Öncelikle yazıyı görence şaşırdım ...
Seni çok sinirlendirdiğim için ve cevap bulmak için kendini zorlattığım için özür dilerim ...
Belliki çok kızmışsın google den araştırma bile yapmışsın nickim ile ilgili ;
Nereden laf bulsamda ''zeytin yağı'' olsam ...
Ama olmamış :(
Yani konuyu başka yere çekmeye gerek yok ; Sen admin olamazsın :)
Ama böylede çok işe yarıyorsun ;
Bilgisayar toplamak için kültüründe gerekli olduğunu senden öğrendim. ( Karadeniz bölgesinde genelde 2GB ram kullanılır Beğendim )
Sana bir şeyler söylemek için profilini araştırmama, google translate e girip yetersiz ingilizcem ile nickinin anlamına bakmama gerek yok ...
Yazıların yaşı büyümüş aklı 14'ün de kalmış dedelere benziyor.
Madem yaştan açtın konuyu sana manidar bir cümle söyleyeyim ;
''Akıl yaşta değil baştadır.''
Bir kimsenin yaşının büyümesi ile organı ancak büyür, boyu uzar.
Fakat akıl doğuştan geldiği şekilde kalır.İnsan büyümekle oda büyümez.
Nice gençler vardır kı; saçı sakalı ağırmış kimselerden daha akıllıdır.
Yaşın büyük olabilir yazılarından çıkardığım bu.
Fakat aklın bana sorarsan yaşının gereğinden çok küçük.
Sana hakaret etmek istemiyorum senin insanlara yaptığın gibi ;
Eğer yaparsam aklım küçülür.
Sana 16 yaşındaki bir gencin tavsiyesi ;
Sadece profillerine bakarak insanları değerlendirme yoksa yanakların kızarır...

Son Düzenleme: Mr.Cheek ~ 18 Haziran 2011 13:14
Kapalı Hesap (153334)
18-06-2011, 20:30   |  #17  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Çoluk çocukla bir iki ata sözüyle kaybedicek zamanım yok.Beni tescilleyen üniversiteler ve lisanslarım bana yeterde artar.Senin gibi bebelere "he" demek en doğrusu.İşin ilginci halen türünün tek örnegisin diye zannediyorsan yanılıyorsun senin gibi çok var.16 yaşında olman seni akıllı yapmaz bir fırın ekmek yemen gerekir.Okumuş olman seni adam ve bilgili yapmaz Kendini geliştirmen gerekir.Bunları betimlemene gerek yok çünkü yaşın müsait değil.Ne oldugum beni alakadar eder senin gibilerden örnek alıp nasihat dilmeyemem.Ben kaldırıma oturdum izi kaldı sen daha yeni kaldırıma oturucan.Senin gibi kendini çok büyük prof sanan herşeyi iyi bilen insanlarla çok uğraştım zaman kaybı başka bişey değil.Sizin gibileri topluma kazandırmaya çalışan kendi toplumda kaybolur.Sizleri kendi haline bırakmak gerekiyor.Ayrıca afferin özürün kabul edildi.
Bundan sonra muhatabım değilsin.Bundan önce muhatab olduysam kusura bakma yaşına baktım adam sandım ama halen ilk okul çagından kurtulamamışsın.(o yanagın ingilizcede ne anlama geldigini öğrenince nutkun tutulucak yanak da nerenin yanagı)

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212010) ~ 18 Haziran 2011 20:34
Mr.Cheek
18-06-2011, 21:39   |  #18  
Yıllanmış Üye
102 mesaj
Çoluk çocukla bir iki ata sözüyle kaybedicek zamanım yok.Beni tescilleyen üniversiteler ve lisanslarım bana yeterde artar.Senin gibi bebelere "he" demek en doğrusu.İşin ilginci halen türünün tek örnegisin diye zannediyorsan yanılıyorsun senin gibi çok var.16 yaşında olman seni akıllı yapmaz bir fırın ekmek yemen gerekir.Okumuş olman seni adam ve bilgili yapmaz Kendini geliştirmen gerekir.Bunları betimlemene gerek yok çünkü yaşın müsait değil.Ne oldugum beni alakadar eder senin gibilerden örnek alıp nasihat dilmeyemem.Ben kaldırıma oturdum izi kaldı sen daha yeni kaldırıma oturucan.Senin gibi kendini çok büyük prof sanan herşeyi iyi bilen insanlarla çok uğraştım zaman kaybı başka bişey değil.Sizin gibileri topluma kazandırmaya çalışan kendi toplumda kaybolur.Sizleri kendi haline bırakmak gerekiyor.Ayrıca afferin özürün kabul edildi.
Bundan sonra muhatabım değilsin.Bundan önce muhatab olduysam kusura bakma yaşına baktım adam sandım ama halen ilk okul çagından kurtulamamışsın.(o yanagın ingilizcede ne anlama geldigini öğrenince nutkun tutulucak yanak da nerenin yanagı)
Kendi içinde tezatsın bay okumuş.
Madem çoluk çocuğuz '' he '' de geç neden hala edebiyat parçalamaya çalışıyorsun ?
Altını çizdiğim iki cümleni heceleyerek oku.
Ayrıca nickime bu kadar takılmanı anlayamadım, çok kudurdun söyleyeyim bari soyadım yanak (adımı yazmamanın nedeni ingilizcede Mr ' ın yanına daima soyadının yazılmasıdır ;) )
Sana tekrar tavsiye tükürdüğünü yalamamaya çalış ...

Kapalı Hesap (153334)
18-06-2011, 23:20   |  #19  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Mr.Mal ar  
Kendi içinde tezatsın bay okumuş.
Madem çoluk çocuğuz '' he '' de geç neden hala edebiyat parçalamaya çalışıyorsun ?
Altını çizdiğim iki cümleni heceleyerek oku.
Ayrıca nickime bu kadar takılmanı anlayamadım, çok kudurdun söyleyeyim bari soyadım yanak (adımı yazmamanın nedeni ingilizcede Mr ' ın yanına daima soyadının yazılmasıdır ;) )
Sana tekrar tavsiye tükürdüğünü yalamamaya çalış ...
He. he. he. "Mr.Malar"

http://translate.google.com.tr/?hl=tr&tab=wT#en|tr|malar

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212010) ~ 19 Haziran 2011 20:38