ekran kartımdamı sorun yoksa güç kaynağındamı ?

Zweepy
12-08-2016, 03:19   |  #1  
Zweepy avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhaba arkaslar bu gün çok çektiğim bi sorunun nasıl çözüleceğini sizlere sormak istiyorum sorun şu ;

ben bu sorun ilk olduktan sonra format atmıştım düzelmişti minecraft oynuyodum bi sıkıntı olmuyodu fakat cs go yu yükledim açtım gene o sorun oldu sorun oyunu açınca bi kaç sn sonra mavi kareler çıkıyo ve ekran donuyo sonrada kapanıyor. bi gün gene açtım pc yi bi deniyim diye bu seferde nvidia kodex mi kodec mi unuttum aklımda değil her neyse nvdia kodec [diyelim] nvdia kodec yanıt vermeyi durdurdu ve bu durumdna kurtuldu muydu neydi öyle bi yazı çıkıyo sağ altta sonra pcde oynayabiliyodum oynayabiliyodum diyorm fakat oyunlara girmiyodum yani oyuna girdiğim an mavi kareler çıkıp kapanıyordu sadece internette gezebiliyodum neyse film fln izledim bayada üzüldüm yani ekran kartım bozuldu fln diye çünkü nvidia GTX750Tİ idi ucuz değil diye biliyorum.ben sorunu anlamaya çalışıyodum bu arada pc yi yeni aldım 3 ay oldu ilk 2 ay bi şey yapmadı tam tıkırındaydı herşey sonradan oldu bunlar ben güç kaynağıyla alakalı diye biliyorum ne biliyim elektriklemi sorun bi kesintimi yapıyo napıyo çünkü ilk 2 ay hiç bişey olmadı baya iyi oynuyodum fln 3. ay ayıpdır söylemesi b*k yoluna gitti artık çıldırıcam bilgisayarcıya eletiyorm aşada adam 1 gram bilgisayarla alakası yok .herneyse artık çözümünü bilen varsa söylesin lütfen :(