Ekran kartından dolayı oyun ekranı beyaz

aytebom612
16-08-2012, 14:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Öncelikle meraba arkadaşlar benim bilgisayarım 1gb rami olan bir bilgisayar. ZombiRock adında çok düşük bilgisayar özelliklerinde çalışan bu oyuna girince oyundaki haritalarda bazı kısımlar örneğin evin içi,araba,lamba vb yerler bembeyaz oluyor ve oyun oynanmaz bir hal alıyor.Oyundaki grafikleri en düşüğe aldığımdada aynı sorunlar karşılaşıyorum.

Sorunun ekran kartından olduğunu düşünüyorum.İnternetten araştırdım ekran kartını güncelle dediler INTEL® 82945G Express Chipset Family ekran kartım.Fakat güncellemek için download edebileceğim dosyaları İntel'in kendi sitesinden bile bulamadım.

Size everest'den bir fotoğraf vereyim : 

Aygıt yöneticimin ekran bağdaştırıcıları kısmında sadece INTEL® 82945G Express Chipset Family yazıyor başka bir şey yazmıyor.

Bu hatayı bir çok oyunda alıyorum çözümü var mıdır ? Çözümü eğer güncellemekse güncelleme programını nereden bulurum ?
Yardım edin.

netrunner
17-08-2012, 14:30   |  #2  
netrunner avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
1,180 mesaj

Ekran kartın mainboard yani beş para etmez anakartın desteklediği bir olay ekran kartı alman lazım ama ram falanda düşük.Ya pc yi değiştir yada 2 3 parça bişey al anca öyle dostum.

aytebom612
17-08-2012, 20:29   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

tmm kardeş pc eski zaten ya bir iki ay içinde sağlam bi laptop alacaz zaten saol