Ekran Kartını Nasıl Yükselteceğim

HPQ-User
25-07-2011, 14:47   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

SIKINTILI BİLGİSAYAR sormuş:
ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.
BENİM LAPTOPUMUN EKRAN KARTI 1751 MB BU EKRAN KARTI 128 MB A KADAR DÜŞÜYOR. BEN BU EKRAN KARTINI NASIL YÜKSELTECEĞİM. BİOS TAN NASIL YÜKSELTECEĞİM. VE BENİM BİRDE SES SORUNUM VAR. NE KADAR DRİVER YÜKLEMİŞSEMDE SES BİR TÜRLÜ ÇIKMADI. SES KARTINDA SORUN YOKMUŞ AMA SES ÇIKMIYOR. LÜTFEN YARDIM EDİN TEŞEKKÜRLER...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
Marka : Sony Vaio VPCEA21FX
İşletim Sistemi : İntel Core İ3
Windows 7 64 Bit
4 Gb Ram
Ekran Kartı : İntel Graphich Media Accelator Paylaşımlı : 1751 Mb

İnternet Tarayıcı: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; U; tr) Presto/2.9.168 Version/11.50

hd4650
26-07-2011, 14:55   |  #2  
hd4650 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
76 mesaj

S.a Kolay Gelsin Senin Ekran Kartın On-board Paylaşımbir ekran kartı normalda 128 mb değeri var ram ile birleşince HyperMemory Yani Yükseliyor Ama Bu Görüntü Seni Aldatmasın Fazla Bi Fark Olmuyor İsterse 5000 Göstersin 512 mb paylaşımsız ekran kartı kadar olamıyor neyse şimdi geçelim konuya Tüm Driverlarda Sony İmzası Olması Gerek O Yüzden Sana Link Vereceğim Oradan İndir Benimde Ekran Kartım Yüklenmiyordu 1 Gün Boyunca Ugrastım Toshibanın Kendi Sitesinden İndirdim Ve Rahatlıkla Yükledim Ayrıca BAzı Anti Virüs Programları driverların Bir Kısmını Yüklemesine İzin vermiyor o yüzden antivirüs Programın Varsa Kapa Ve Öyle Yükle :) http://esupport.sony.com/US/perl/swu-list.pl?mdl=VPC-EA21FX Link Bu Aşagı İndirdikçe Hepsini Göreceksin Kolay Gelsin :)