Ekran videosu ses sorunu

kayzetr
02-06-2015, 17:18   |  #1  
kayzetr avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhabalar ekran videosu çekerken açtığım müzik atlaya atlaya ilerliyor kayıt esnasında örneğin photoshop ta zoom yapınca veya yazı yazmak istedigimde müzik 1 2 saniye atlayarak ilerliyor. Ben video çekerken etkilenmiyorum ama çektiğim video kaydı sonrası izlediğimde karşılaşıyorum ses kartı kurulu bilgisayar özellikleri i5-3230 2.6 ghz 12gb ram 4gb ekran 1tb+8gb harddisk acer aspire v3-571g  kullandığım test ettiğim proglamlar camtasia ,Bandicam vs

White-Fox
02-06-2015, 21:07   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

1-İlk olarak derim ki pc'nin özellikleri yetersiz ama bakıyorum pc çok iyi şimdi şunu sorucam pc hiç format yedimi? Yediyse bu yüzden bu sorunlarla karşılaşıyorsunuz.

2-Harddisk de boyut az ise olabilir ama 1 tb yazmışsınız herhalde doldurmamışsınızdır.

3-Arka planda işlemciyi dolduran virüs,gereksiz yazılım vs olabilir kontrol edin.

4-İşlem akışını bozan virüsler olabilir(Bir yere kendini kopyalayıp giremediği halde sürekli bir dosyaya erişim sağlamaya çalışarak sisteme yük olurlar).

Aklıma gelen olasılıklar şimdilik bu kadar ,umarım sorununuza bir çözüm getirebilir.Kolay gelsin