El yazısından vazgeçemeyenlere!

CHIP Online
06-05-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

El yazısını bilgisayara aktarmaya yarayan IRISNOte 2 Exectuve, Türkiye'de satışa sunuldu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/el- ... eyenlere_46965.html

DataStar, el yazısını bilgisayara aktaran özel bir ürün olan IRISNotes 2 Executive'i Türkiye'de satışa sundu. Türkçe desteği olan ürün, özel bir kalem ile herhangi bir kağıda yazılan yazı ya da çizimleri bilgisayara aktarıp düzenlemeyi sağlıyor.


Doküman yönetimi konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden IRIS'in Türkiye distribütörü DataStar, el yazısından vazgeçemeyenleri sevindirecek çok özel bir ürünü satışa sundu. IRISNotes 2 Executive adlı bu ürün, el ile yazılan yazı ve çizimleri bilgisayara aktarıp (PC, Mac ya da iPhone, iPAD, iPOD) düzenlemeyi sağlıyor.


Türkçe desteği de olan bu ürün, dijital bir kalem ile özel alıcıdan oluşuyor. Bu özel kalem ve kağıt tutucu şeklinde kullanılabilen USB alıcı ile herhangi bir kağıda (alıcı kağıdın üzerine ya da köşesine konularak) yazma ya da çizme işlemi yapılıyor. Aynı anda yazılan ya da çizilen şey bilgisayara ya da iPAD/iPhone'a aktarılabildiği gibi bilgisayardan uzak olunduğunda belleğe alınan yazı ya da çizim, daha sonra bilgisayar ya da tablete (iPAD) USB kablo aracılığıyla aktarılıyor. Bu şekilde aktarılan el yazısı bilgisayarda Word, Outlook gibi programlarda düzenlenerek kaydedilebiliyor. IRISNotes 2 Executive modeli hem PC hem Macintosh desteği yanında iPAD, iPhone ve iPOD desteği de sunuyor.


Tüm Konu: El yazısından vazgeçemeyenlere!

Kaynak: www.chip.com.tr