Elektrik hattından yüksek hızda internet!

CHIP Online
24-10-2013, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Elektrik hattınız, bu ürünle birden fazla HD filmi oynayabilecek kadar hızlı bir ağa dönüşebilir!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ele ... internet_43312.html

TP-LINK Türkiye,  elektrik hattını kullanarak ağ genişletmeyi sağlayan yeni powerline adaptör modelini satışa sundu.  Dünyanın en küçük powerline adaptörlerinden biri olan TL-PA6010KIT, 600Mbps'ye ulaşan yüksek hızı ile aynı anda birden fazla HD video indirimi sırasında bile iyi performans sunuyor.


Yüksek hızı, küçük boyutu ve kolay kurulumu ve kullanımı ile dikkat çeken ürün, kablo çekmeden, başka bir yatırım yapmadan var olan interneti elektrik hattı üzerinden evin ya da ofisin farklı bölümlerine taşımayı sağlıyor.


TP-LINK AV600 gigabit powerline adaptör TL-PA6010KIT, mevcut elektrik hattını yüksek hızlı bir internet ağına dönüştürüyor. Üstelik bu işlem herhangi bir ek kablo, cihaz vb gerekmeden, çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Mevcut internet bağlantısını sağlayan cihaza (modem ya da router) TL-PA610KIT içindeki ilk adaptörü ethernet kablosu ile bağlayarak adaptörü elektrik prizine takmak, tüm elektrik altyapınızı internet ağına çevirmek için yeterli oluyor. İnternete bağlanmak istenen herhangi bir oda ya da bölümdeki bir elektrik prizine de ikinci adaptörü takarak o bölüme kablo çekmeksizin kolaylıkla internet taşınabiliyor. Üstelik ürünün yüksek hızı sayesinde 600Mbps bağlantı hızına ulaşılabiliyor.


Tüm Konu: Elektrik hattından yüksek hızda internet!

Kaynak: www.chip.com.tr