Elektronik Ürün yada Beyaz Eşya Alacaklara..

erk2007
23-05-2012, 10:52   |  #1  
erk2007 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla beraber ekonomiyi ve durağan görünüm sergileyen tüketiciyi canlandırmak adına  pek çok kampanya peş peşe gelmeye başladı. Yıllarca bu kampanyaları yakalayamadıklarından hayıflananlara tavsiyem güzel bir fırsat gördükleri zaman paylaşsınlar.
TEB şöyle bir kampanya yapmış; 300tl üzerinde 6 taksitli alışveriş için 1 taksitlik puan ödemesi yapıyorlar. Bu sayede 100 tl ye kadar kazanabiliyorsunuz. Zaten bu alışverişi yapacaklar için güzel bir imkan olduğunu düşünüyorum. Ayrıntı..

acquagamze
30-05-2012, 16:52   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: erk2007  
Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla beraber ekonomiyi ve durağan görünüm sergileyen tüketiciyi canlandırmak adına  pek çok kampanya peş peşe gelmeye başladı. Yıllarca bu kampanyaları yakalayamadıklarından hayıflananlara tavsiyem güzel bir fırsat gördükleri zaman paylaşsınlar.
TEB şöyle bir kampanya yapmış; 300tl üzerinde 6 taksitli alışveriş için 1 taksitlik puan ödemesi yapıyorlar. Bu sayede 100 tl ye kadar kazanabiliyorsunuz. Zaten bu alışverişi yapacaklar için güzel bir imkan olduğunu düşünüyorum. Ayrıntı..
Hangi TEB kredi kartları için geçerli ve gerçekten bir taksidi onlar mı ödüyor, kafam almadı da nasıl oluyor biliyorsanız paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler!

bosluk
30-05-2012, 18:39   |  #3  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Canlandırmak adına gelmemiş belli. Kampanyayı niye yaptıkları da belirsiz. Bakalım :

İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. (bir forumda yazmanın böylelikle hiçbir espirisi kalmıyor sırf bu maddeyle)
Kazanılabilecek Bonus/Worldpuan miktarı en fazla 100 TL dir (ki en düşük taksit 300x6:1800 lira olacakmış. Yani 1800 liralık alışveriş yapacaksınız da 100 lira geri alacaksınız da sonraki alışverişte, o da internetten olmayacak da mış da mış da durumu)
kullanılmayan Bonuslar/Worldpuanlar 24.07.2012 tarihinde geri alınacaktır (hobaa)
Sektör veya mağazaların sunduğu + taksit seçenekleri toplam taksit adedini etkilenip, kazanılacak puan miktarını etkileyecektir.(yani 100 lira dedik ama öyle 12 taksit maksit kullanırsanız 30-40 liralık puan lütfedip ekleriz)

Sonuç : Saçma sapan birşey. Ve lütfen bu bankanın üyesiyseniz sırf bu saçmasapanlığı yazmak için kayıt açmaya uğraşıp mesaj atmayın. Bankaya reklamını duymadan bir saygım vardı en azından, şimdi -'ye düştü gözümde.

acquagamze
31-05-2012, 10:28   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

her kampanya birilerine mutlaka cazip gelir. Evet çok yüksek fiyatlı ürünlerde çok cazip değil belki ama..Mesela 600 liralık bir telefon alacaksınız o zaman size 100lira ödemesi olacak. 600 lirada 100 lira hiç de fena değil bence.

erk2007
31-05-2012, 12:07   |  #5  
erk2007 avatarı
OP Taze Üye
8 mesaj

Fena gürlemişsiniz yahu..  Yaz yaklaştı.. mesela 600tl ye bir klima aldınız ucuzundan :) Bunun 6 taksit olarak aldınız ve 100 lirasını banka puan olarak hesabınıza yatırdı. Oradan çıktınız yan tarafa geçtiniz bir de telefon almaya karar verdiniz mesela 400 tl ye... Bununda 100 tl sini puan olarak düştünüz ve indirimli olarak aldınız. Bunun nesi kötü.. 
Tabi gereksiz olarak harcama çıkartıyorsanız iyi bir şey değil ama eğer zaten alacağınız ürünler ise bunlar durduk yerde indirim gibi oluyor. Bu ve benzeri konularda haberi olan varsa yazsın valla ben bekliyorum. Bu forumu bu ve bunun gibi her yerde bulamadığım, kaçırdığım önemli haberler için zaten. Bence böyle kişilerin kendi başlarına takip edemeyeği kadar çok bilginin olduğu ortamda gerekli böyle paylaşımlar.
Teşekkürler.

muharremz
01-09-2012, 13:17   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

http://www.ebeyaz.com/  bu sitede vestel yetkili bayii olduğundan world,bonus,cardfinans,asyacard'lara + taksit ve erteleme veriyorlar.ben bir alışveriş yapmıştım gayet güzel niye faydalanmayalım ki ?