elindeki programları paylaş..

cbilgen13
19-05-2008, 21:26   |  #1  
cbilgen13 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

belki bu konu daha önce açılmıştır ama bayağı aradım ama toplu şekilde program paylaştığımız bir konu bulamadım..
bu foruma takılan çoğu arkadaşımda geniş bir program arşivi olduğuna eminim...

biraz chip'in hergün bedava bir program uygulamasına benzeyecek ama elimizde free olan yada ilaclanmış programların listesini bu alanda yayınlayabiliriz..bu şekilde geniş bir program arşivimiz olur belki ihtiyacımız olan programların crack'leri bulacam diye garip sitelerde dolanmak zorunda kalmayız..

işte bendeki programlar..

1. 3gp video convertor
2. MP3 Player Utilities 4.00
3. camtasia
4. cuteftpprosetup
5. EnergyBlueTemaKur
6. flash8
7. SetupSwish200
8. Folder Lock 5.8.0
9. msn 8.5 çoklu
10.Nero-6.6.0.8a
11.NOD32.FiX.v2.1
12.partion magic
13.pdf to doc convertor
14.Photoshop_CS2_tryout
15.power dvd
16.pro show gold
17.Remote Administrator 2.1
18.CyberLink.1023_generic_YUC071008-01
19.DivXInstaller
20.download accelerator plus
21.DriverMagician
22.explorer 7.0
23.Firefox Setup 2.0.0.14
24.flash player 9.0
25.flvplayer_setup
26.install_flash_player
27.LimeWireWin
28.LogMeIn
29.msn 8.5
30.msn ne dinlerim
31.msn skin
32.msn yazı
33.MTU
34.resim boyutlandır

program isimlerini tek tek yazmaktan üşendim o yüzden klasörledi sıralama ve isimleriyle buraya aynen attım ama açıklama isteyen arkadaşlar yanındaki sayıyı yazmaları yeterli daha diğer arşiv cd'lerini dökmedim bendede bir cd karmaşası söz konusu yakın zamanda download linklerinide yazmayı düşünüyorum ama şimdilik manuel olarak hepsini atmaktansa isteyen arkadaşlar için yayınlayıp link vermeyi planlıyorum bu şekilde hepsinin bir link'i olur zaten :D

sizdede işe yarar farklı programlar warsa paylaşın herkese kolay gelsin...

OnnuuR
20-05-2008, 19:45   |  #2  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,675 mesaj

Cube Desktop
CCleaner
Throttle 6
Adobe Reader 8
Adobe Photoshop cs2
Windows Live Messenger 8.5
Bobylon 7
Diskeeper
Your Uninstaller Pro 2008
BitDownload
Mozilla Firefox
UpdateStar
spamihilator
Ashampoo Office 2008 v3.00
Virtual DJ 5.0
allok converter
Eset Smart Security
Reigstry Mechanic 7.0
Spyware Doctor 5.5
Cfosspeed 4.6
Daemon Tools
İnternet Donwnload Menager
mp3converter
Ram_Cleaner_v6.7
RapidshareHacking
rapidcheck
Naomi
SpyHunter.v3.4.9
USDownloader
Nero 8
Google Eart 2008
Sodabush
Ofis 2003
Partition Magic
Tune Up 2008
Winrar 3.71
Advanced İnstaller
Bootvis
Folder Lock 5.8
Lugat 2000
Kur'An Öğreniyorum
Pro Çeviri 1.9
TVNet 3.5
Yodm 3D 1.3
Lime Wire Pro 4.16

Bu kadar...

Son Düzenleme: OnnuuR ~ 20 Mayıs 2008 19:56
a_dogan29
24-05-2008, 01:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
149 mesaj

arkadaşlar bana resim boyutunu küçültmek için "özellikle avatarlarda kullanmak üzere" hızlı ve kullanışlı bir program lazım birde free olursa sevinirim

eolos
24-05-2008, 15:00   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

yaptıgınız şey herneyse crack lı program kulllanmak dogru değildir !!!  ayrıca chipin download bölümünde yazdıgınınız programların tamamı vardır ! yasal bi şekilde

cbilgen13
24-05-2008, 15:30   |  #5  
cbilgen13 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,442 mesaj
eolos
yaptıgınız şey herneyse crack lı program kulllanmak dogru değildir !!!  ayrıca chipin download bölümünde yazdıgınınız programların tamamı vardır ! yasal bi ş
yaptığımız şey paylaşmaktan başka birşey değil...crackli program kullanmak neden doğru değil bana geçerli sebeplerini yaz bende sana hak vereyim...bizde en az senin kadar chip download merkezini takip ediyoruz ancak ben hergün verilen free program uygulamasının tam bir fiyasko olduğunu düşünüyorum eğer free olarka dağıtılıyorsa ben o programı format çektikten sonrada kullanabilmeliyim bence verilen programlar için free demek yanlış olur tek kullanımlık programlar deseler daha doğru olurdu..

cbilgen13
24-05-2008, 15:32   |  #6  
cbilgen13 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,442 mesaj
a_dogan29
arkadaşlar bana resim boyutunu küçültmek için "özellikle avatarlarda kullanmak üzere" hızlı ve kullanışlı bir program lazım birde free olursa

dostum link'te işine yarayacak oldukça pratik bir program war istersen tek klasördeki çok sayıda resimi bir kaç tıklama ile boyutlandıra bilirsin..kolay gelsin

eolos
24-05-2008, 17:02   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj
cbilgen13
eolos
yaptıgınız şey herneyse crack lı program kulllanmak dogru değildir !!!  ayrıca chipin download bölümünde yazdıgınınız programların tamamı vardır ! yasal bi ş
yaptığımız şey paylaşmaktan başka birşey değil...crackli program kullanmak neden doğru değil bana geçerli sebeplerini yaz bende sana hak vereyim...bizde en az senin kadar chip download merkezini takip ediyoruz ancak ben hergün verilen free program uygulamasının tam bir fiyasko olduğunu düşünüyorum eğer free olarka dağıtılıyorsa ben o programı format çektikten sonrada kullanabilmeliyim bence verilen programlar için free demek yanlış olur tek kullanımlık programlar deseler daha doğru olurdu..
sana kısaca neden crack lı program kullanmanın iyi bişe olmadıgını anlatayım bilgisayar mühendisi oldugunu yada bi program şirketinin oldugunu düşün tamammı sen bi yazılım yada bi oyun yaptın sonra crakerlar onun crackını yaptı bak bu program hem sana zarar verecek çünki sen programı yaparken mühendisine para verdin arge calısmaları için cok para harcadın hemde ülkene zarar verecek çünki vergi yok demi. diyeceksinki ama programlar cok pahalı alamıyorum onun da çözümü var aynı işi yapan bir cok yazılım var tamamı bunlarda emin ol bir yada bir kaçı ücretsizdir. ama sen şimdi diyorsun özellikleri az onada atalarımız cok güzel bi ata sözü söylemiş ucuz etin tiriti olmaz diye

sana crackın neden kötü oldugunu anlatmaya calıstım sen kullanırsın kullanmassın o senin bileceğin iş ! kimse karışamaz ben sana sadece fikir vermek istedim

uGuR.uK
24-05-2008, 17:06   |  #8  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

Winamp
Office 2007
Vista ultimate
Total Video Converter
K-Lite Mega Codec Pack
Live Messenger
Plus! Live
CCleaner
Google Earth
IsoBuster
Resource Hacker
MSN Nick Üretici
Birim Dönüştürücü
Photoshop CS3
Visual Studio 2008 PRO
Everest Ultimate
Registry Booster
AutoPlay Menu Builder
Acoustica MP3 Mixer
Nokia PC Suite
Download Accelerator Plus
Emule Xtreme
LimeWire PRO
Ares
uTorrent
Nero 8
Foxit Reader
Rocket Dock
Useful Dictionary
Winrar
NetLimiter

eskiden biton cd/dvd'lik program arşivim vardı ama kullanmadıklarımı ve işe pek yaramayanları eledikce bunlar kaldı elimde, bu arada simdi sole bi düsünüp yazınca yinede az cok şey yokmuş be, benden daha fazla kullananlar var gerci ama "bu kadar şey yüklümüydü lan bende" dedirtti yaniGülümseme

a_dogan29
25-05-2008, 01:54   |  #9  
Yıllanmış Üye
149 mesaj
cbilgen13
a_dogan29
arkadaşlar bana resim boyutunu küçültmek için "özellikle avatarlarda kullanmak üzere" hızlı ve kullanışlı bir program lazım birde free olursa

dostum link'te işine yarayacak oldukça pratik bir program war istersen tek klasördeki çok sayıda resimi bir kaç tıklama ile boyutlandıra bilirsin..kolay
teşekkürler işimi görür galiba

OnnuuR
25-05-2008, 09:03   |  #10  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
eolos
cbilgen13
eolos
Sen kendin çıkardın crack konusunu kardeşim git kendine yeni bi konu aç burada konuyu onla bunla saptırma...

sana kısaca neden crack lı program kullanmanın iyi bişe olmadıgını anlatayım bilgisayar mühendisi oldugunu yada bi program şirketinin oldugunu düşün tamammı sen bi yazılım yada bi oyun yaptın sonra crakerlar onun crackını yaptı bak bu program hem sana zarar verecek çünki sen programı yaparken mühendisine para verdin arge calısmaları için cok para harcadın hemde ülkene zarar verecek çünki vergi yok demi. diyeceksinki ama programlar cok pahalı alamıyorum onun da çözümü var aynı işi yapan bir cok yazılım var tamamı bunlarda emin ol bir yada bir kaçı ücretsizdir. ama sen şimdi diyorsun özellikleri az onada atalarımız cok güzel bi ata sözü söylemiş ucuz etin tiriti olmaz diye

sana crackın neden kötü oldugunu anlatmaya calıstım sen kullanırsın kullanmassın o senin bileceğin iş ! kimse karışamaz ben sana sadece fikir vermek

Ya kardeşim sen kendin çıkardın crack konusunu...
Burda saçma sapan şeylerle konuyu saptırma...
Git kendine crackli programların zararını içeeren bi konu aç...

Son Düzenleme: OnnuuR ~ 25 Mayıs 2008 09:06
OnnuuR
25-05-2008, 09:14   |  #11  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
elazigli
Everest
Bende de o program var ama kurmadım ne işe yarıyo acaba anlatabilir misinGözünü devirmiş

uGuR.uK
25-05-2008, 11:18   |  #12  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Onur Baba
elazigli
Everest
Bende de o program var ama kurmadım ne işe yarıyo acaba anlatabilir misinGözünü devirmiş
en basit şekilde sistemin hakkında tüm yazılımsal ve donanımsal incik cincik bilgilere ve ısı/voltaj vs. değerlerine ulaşabilecegin alanında en iyi programGöz kırpma

OnnuuR
25-05-2008, 11:19   |  #13  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
elazigli
Onur Baba
elazigli
Everest
en basit şekilde sistemin hakkında tüm yazılımsal ve donanımsal incik cincik bilgilere ve ısı/voltaj vs. değerlerine ulaşabilecegin alanında en iyi programGöz kırpma
Saol program işe yaramıyomuş kanımcaKahkaha

eolos
25-05-2008, 11:48   |  #14  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj
Onur Baba
eolos
cbilgen13
eolos
Sen kendin çıkardın crack konusunu kardeşim git kendine yeni bi konu aç burada konuyu onla bunla saptırma...

sana crackın neden kötü oldugunu anlatmaya calıstım sen kullanırsın kullanmassın o senin bileceğin iş ! kimse karışamaz ben sana sadece fikir vermek

Ya kardeşim sen kendin çıkardın crack konusunu...
Burda saçma sapan şeylerle konuyu saptırma...
Git kendine crackli programların zararını içeeren bi konu aç...
sen heralde forumda verilen cevaplara okumadan  cevap veriyosun önce bi dikkatli oku sonra cevap ver konuyu acan arkadas bana sordu neden crak lı program kullanmak kötü diye cevap verdim bende yani yeni konu acmama gerek yok

cbilgen13
25-05-2008, 12:52   |  #15  
cbilgen13 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

arkadaşlar alıntı alınarak yazılan yorumlar açtığımız konuyu gereksiz yere kalabalıklaştırmakta bu nedenle sayfalar gereksiz yere uzamaktadır..

herşeyden önce a_dogan29 ve onur baba konunun açılış amacını tamamen kawramışlar a_dogan29 için gerekli olan program çok fazla gezinmesine gerek kalmadan istediği gibi free olarak temin edilmiştir. onur baba'da içeriğinin ne olduğunu bilmediği bir programı sistemine kurmadan daha önce kullanmış olan bir arkadaşımız sayesinde bilgilendirilmiştir. bu konunun açılış sebebi budur...

yoksa insanları crack'li program kullanın yazılım şirketlerini batıralım şeklinde bir teşvik yoktur..isteyen burdan paylaşır indirir yükler isteyen konuyu görmezden gelir...katılımlar için teşekkür ederim..

OnnuuR
25-05-2008, 12:55   |  #16  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
eolos
Arkadaş crackli programın neden zararlı olduğunu senin bu mesajından sonra yazmış...
Ne demek şimdi bu!

eolos
25-05-2008, 13:08   |  #17  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

benim mesajı yazma nedenim konuyu acan arkdasın "site site crack aramak zorunda kalmayız " kısmı dikkatli okursan görürsün!!!

OnnuuR
25-05-2008, 13:10   |  #18  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj

Evet görmemişim özür dilerim...

eolos
25-05-2008, 16:18   |  #19  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

no problem olur böyle şeyler !

qazx
26-05-2008, 00:43   |  #20  
Yıllanmış Üye
560 mesaj

EVEREST Ultimate Edition bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı monitör, klavye, fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü yazılımlar, başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.
not:arkadaşım bu yazıyı başka bir siteden alıntı yaptım.umarım yardımcı olmuştur.

OnnuuR
26-05-2008, 18:55   |  #21  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
qazx
EVEREST Ultimate Edition bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı monitör, klavye, fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü yazılımlar, başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.
not:arkadaşım bu yazıyı başka bir siteden alıntı yaptım.umarım yardımcı olmuştur.

SaolBeğendim