emesenimdeki girdiklerim adresleri

HPQ-User
04-09-2009, 10:56   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

deniz sormuş:
emesenimdeki yazıştıklarım yani birbirimize yazdıklarımızı bilgisayar kaydediyormu. birde daha önceden girdigim emesen adresleri tesadüfen bilgisayarı karıştırınca gördüm halbuki hepsini araçlardan silmiştim birde fesbukta yazdıklarım yolladıklarım bilgisayarda saklıyomu teşekürederim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
bilgisayarım çok özelligi olan casper yeni

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

GameRMan
04-09-2009, 11:17   |  #2  
GameRMan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,045 mesaj

:) Msn De Log Tut Tutma Seçeneği var Biraz karıştırırsanız bulursunuz Oradaki klik i Kaldıracaksınız. Hatta Nereye Atatım Logları diye yanındada bölüm Var . Diğerleri hakkında ise bilgi sahibi değilim.

CCleaner
04-09-2009, 11:23   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
91 mesaj

fasbuk deil Facebook:)) Yok yok konuştukların kaydedilmiyor.Fakat isim arattırığın zaman google da ararkençıkıyor galiba onuda silersin.

teknohat
04-09-2009, 11:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,494 mesaj

facebook ta yapılan sohbetler bilgisayarlara kaydedilmez ama hesabınızda siz silmediğiniz sürece kayıtlı durur. belgelerim > sohbet günlüklerim(adı değişik te olabilir) klasöründe yaptığınız sohbetler tutulur isterseniz oradan silebilirsiniz. birde girdiğiniz msn adreslerininin bilgisayarlarda tutulmasını istemiyorsanız "beni bu bilgisayarda hatırla" gibi seçeneklere tıklamayın ve çerezleri her oturumunuzda temizleyin. eğer silinmiyorsa gidin cookies klasörüne oradan silin

ECHELON_
04-09-2009, 11:53   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

msn ye kurup otrum açtığında eğer o adresle ilk defa açtıysan sana sorar yazdıklarını kayıt edeyim Mİ diye sen msn karşı tarafla konuşmak için alelacele hareket eder karşına çıkan her sekmeye yes evet dersen muhakkak ki kyıt etmiştir eğer sende sistem dosayaları nerede saklanır bilmiyorsan onlar orada kuzu kuzu duruyordur karşı tarafın kayıt edip etmediğini sanırım o ıp ping atarak analaybiliyor muşuz ama o ping nasıl atılır onu bilmiyorum

International Affairs
04-09-2009, 14:27   |  #6  
International Affairs avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
4,659 mesaj

Msn yazışmalarınız bildiğim kadarı ile saklanmıyor.Facebook da ise yazdığınız tüm yazışmalar belli bir süre dahiline kadar facebook hafızasında kalabiliyor...