en derin pc oyunu

Qromodynmc
13-06-2009, 23:50   |  #1  
Qromodynmc avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

arkadaşlar bugün itibariyle the witcheri bitirmiş oldum(geçte olsa)oyun beni bi tuhaf etti,bitince herşey birden soldu,bitemez dedim ama bitti,şimdii bana witcheri aratmayacak süper+derin hikayeli+güzel grafikli ,ahh nerde witcher nerde bu oyun demeyeceğim bi oyun söylermisiniz,oynarken içim geçsin istiyorum yaa(umarım cd project red witchere 2. oyun yapar içimde yarım kaldı yaa)
söyleyeceğiniz oyunlar arasında cod4,crysis,farcry2 olmasın
hepsini oynadım güzel oyunlar ama yeterince derin temaya sahip değiller

ParanoiD
13-06-2009, 23:54   |  #2  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,900 mesaj

İstedigin gibi bi oyun oneremiycem ama witcher hakkında söylediklerin ilgimi çekti.nasıl bir oyun biraz bahsedermisin?

gokhan38
14-06-2009, 00:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

cod 5 i oyna gercekten cok super

Ahmet_79
14-06-2009, 02:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

DevilMayCry4'ün hikayesi oldukça hoşuma gitmişti oynamadıysan tavsiye ederim.

Qromodynmc
14-06-2009, 13:24   |  #5  
Qromodynmc avatarı
OP Yıllanmış Üye
4,184 mesaj
ParanoiD
İstedigin gibi bi oyun oneremiycem ama witcher hakkında söylediklerin ilgimi çekti.nasıl bir oyun biraz bahsedermisin?
nasıl anlatsam bilmemki,oyun acayip güzel normal rpglerden daha farklı,eğer severseniz oyunu içindeki karakterle bütünleşebilirsiniz,mesela witcherde birisi benim adama laf söylediğinde bende sinirleniyorum,komik bişey olduğunda bende gülüyorum,üzücü bişey olduğunda bende üzülüyorum,aslında oyun bir film gibi,genelde izlemekle geçiyor zaman ama izlemekte acayip zevkli,ben oyunla demosunu oynayarak tanışmıştım,bulabilirseniz demosunu oynayıp görürsünüz ama direk dvdsini almak daha mantıklı,tek uyarım bu oyunun orjinal boyutu en az 2 dvd tek dvdolanlara yaklaşmayın bile içerisi hata dolu,eğer durumunuz uygunsa orjinal almak en iyisi hakeden bir oyun gerçekten

melihfb
14-06-2009, 15:13   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
265 mesaj

peki ilerlemeli bi oyunmu yani fps mi nasıl bi oyun?

Qromodynmc
14-06-2009, 15:44   |  #7  
Qromodynmc avatarı
OP Yıllanmış Üye
4,184 mesaj

evet ilerlemeli,karakteri geliştireceksiniz sonra insanlarla diyaloglara gireceksiniz iyi veya kötü davranma şansınız var,kızlarla fingirdeyebileceksiniz:)
canavarları öldüreceksiniz,bi terör örgütü var salamandra diye işte aslı konu bu salamandrayı bulup yok etmek,questler var onları çözeceksiniz,onları çözdükçe hikaye sökülüp gidiyo,oyun fps tarzı deil