En Güzel Kemal Sunal Filmleri

hakkoo
28-09-2013, 02:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2013

En Güzel Kemal Sunal Filmleri Sırasıyla ;

1 - Meraklı Köfteci

( Herşeye Maydonoz Köfteci Rolünde Kemal Sunal Üstad Defalarca İzlensede Güldürmeye Devam Ediyor Özelikle Meyhane Sahnelerine Dikkat )

2 - Kapıcılar Kralı

( Yetmişli Yıllarda İstanbul'da Çok Katlı Aparman Kapıcısı Rolünde Özelikle Zamanın Sosyo Ekonomik Vede Politik Unsurları Mizahi Bir Dille Yansıtılmış İzleyiciye Yazmadan Geçemeyeceğim Bu Film Yıllarca Evlerimize Konuk Olan Bizimkiler Dizsinin Yapılmasına Vesile Olmuş Fikir Babası Bir Yapımdır. )

3 - Bekçiler Kralı

( Zamanın İç İşleri Bakanının Yiğeni Zannedilen Bekçi Rolünde Tam Bir Halk Dostu Profil Çizen Üstad Kendine Hayran Bırakmıştır İzleyenleri. )

4 - Şabanoğlu Şaban

( Osmanlı devletinin Son Demlerinde Yaşanmış Olan Komik Ve Eğlenceli Bir Kemal Sunal Filmi , Halit Akçatepe İle Sergilenen Performans Süper , Her Sahne Birbirinden Komik Ve Ustaca Çekilmiş.. )

5 - Tosun Paşa

( Yeşilvadi Denilen Bir Bölğeyi Elegeçirmek İçin Yanlarında Yaşadığı Aile Tarafından Zorla Paşa Yapılan Kemal Sunalın Performansı Harkulade Denilebilecek Seviyede )

6 - Avanak Apti

( Dar gelirli geçini afiş yapıştırmak ile kazanan bir adamın trajikomik öyküsü )

7 - Yakışıklı

( Kamyonetle Gazete Dağıtıcılığı Yaparak Hayatını Kazanan Selimin Hikayesinde Kemal Sunal Harika Oyunculuğunu Gene Yansıtmıştır İzleyicisine )

8 - Hababam Sınıfı ( İnek Şaban )

( Rıfat Ilgaz Üstadın Unutulmaz Eserinin Beyaz Perdeye Yansıtılması İle Kemal Sunal Efsanesi ; İnek Şaban Rolü İle Kendini Perçinlemiş Vede Kemikleşerek Oturmuştur. )

Ruhun Şaad Olsun Kemal Sunal Usta.. Nacizhane Sevdiğim Filmleri Ekledim Sizde Sevdiğiniz Kemal Sunal Filmlerini Eklerseniz Belirtirseniz Çok Mutlu Olurum. Kemal Sunal Filmleri İzlemek Ayrıcalıktır..