En İyi Fast Food Mekanı?

Manata
16-01-2015, 17:29   |  #1  
Manata avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 3
52 mesaj

Arkadaşlar en iyi fast food mekanlarını birlikte seçelim. Herkes gitmekten zevk aldığı ve favori olarak gördüğü yerleri yazarsa sevinirim. :)

mhmt06
16-01-2015, 20:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

para kazanmak için açılmış hiç bir mekan iyi değildir. en iyi mekan kendi mutfağınızdır. orda sadece üretim yaparkenki verdikleri zarar var. böyle yerlere giderseniz birde bu zararın üstüne birde hazırlanırken verilen  zarar eklenir.  eğer yerden bulduğunuzu yemiyorsanız, mümkün olduğunca böyle yerlere gitmeyin.

Son Düzenleme: mhmt06 ~ 16 Ocak 2015 20:07
feanorking
17-01-2015, 17:11   |  #3  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Köşede el arabasında köfte ekmek satan nedim abi diyorum ben. Etini erkan kasaptan alıyor sebzeleri köşedeki manavdan. ekmek dalgıçlar fırından. Kendi mahallem tanıdığım insan bildiğim yer. Nedim abi 3 yarım atsana dediğim zaman içimde hiç kuşku olmuyor. Zira çoğu zaman kıymasını ben alırım, köfte yapmasına yardım ederim. 

Tabi bunun için İzmir, Bozyaka'ya gelmeniz gerekli. Şimdiye kadar yediğim en güvenli ve lezzetli köfteler.

Shuuma
28-01-2015, 16:06   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

hocam arkadaşlara katılıyorum kesinlikle ama tabi zevk ve istek meselesi gidene de neden gidiyorsun denilmez. :) ben yine sana önerilerimi yapayım ev yapımı büyük hamburger yapan mekanlar var. Mano burger gibi, midpoint gibi. Bu mekanlara gidersen aradığını bulursun gibime geliyor kolaygelsin.