En iyi güvenlik kamera sistemi nasıl kurulur.

ICrax
30-06-2017, 17:04   |  #1  
ICrax avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Kaliteli ve problemsiz bir kamera güvenlik sistemi kurmak istiyorum. Bütçe önemli değil amacım sağlıklı bir şekilde verim almak. Önerebileceğiniz kaliteli bir marka var mı acaba..

ugur_baydar
30-06-2017, 17:29   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

kaliteli güvenlik sistemi olarak ; Haikon güvenlik kameralarına bakmanı öneririm

omergazier
30-06-2017, 17:34   |  #3  
Taze Üye
0 mesaj

dostum şahsen bende kurdum bir güvenlik sistemi kurdum powemaster marka kamera kullanabilirsin 2 mp gece görüşlü led saysıda yüksek gökrüntü muazzam 2 yıldır kullanıyorum şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım tavsiye ederim saygılar...

ICrax
30-06-2017, 18:39   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 2 markayı da araştırıcam.

yavuzcihanozyurt
02-07-2018, 11:13   |  #5  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 4
31 mesaj

Her işte olduğu gibi ben, işi uzmanına yaptırmayı tavsiye ederim. Güvenlik kamerasını adı üstünde güvenlik için taktığımız için elbette maksimum verimi almak gerekir. Uzman ekiplerin incelemesi sonucu en doğru yerlere en uygun kameraların kurulması söz konusu olduğundan, bu konuda sizi https://www.makrotek.net/ sitesinde Makrotek ekibine yönlendirebilirim. Referanslarına bakacak olursanız ciddi bir müşteri yelpazesi var. Açıkcası referanslar benim için önemli, güvenilirlik açısından. Sizinde iletişime geçip irtibat kurmanızı tavsiye ederim.

Mavi Alarm Kamera
02-11-2018, 23:31   |  #6  
Mavi Alarm Kamera avatarı
Taze Üye
0 mesaj

İhtiyacınız olursa diye hikvision markası sizin için en uygun ürün olacaktır. bu marka kaliteli olmasına rağmen oldukça da uygun fiyatlıdır. Biz tüm projelerimizde bu ürün ile çözüm üretiyoruz ve her kullanıcı için uygun özellikte ve uygun bütçede sistemleri mevcuttur. Haikon markası 2019 yılı itibarı ile hikvision olarak piyasaya sunulacaktır.