En İyi Laptop Hangisi? yardımlarınızı bekliyorum)

berkay123456
05-05-2014, 18:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaşlar merhaba, kendime bir diz üstü performansı en yüksek düzeyde bir oyun bilgisayarı ve herşeyi yapabileceğim bir makine arıyorum. bütçem 5bin liraya kadar ( lütfen masaüstü önermeyin iş gereği malasef hiç bana göre değil) arkadaşlar yazın sonunda eylül gibi umarım alıcam ama o kadar sabırsızım ki şimdiden başladım araştırmaya=) yeni çıkacak makine varsa eğer eylül ayından sonra hiç sorun değil beklerim. düşündüğüm markalar sizinde tahmin edebilceğiniz gibi Alienware, monster, razerblade( diğer markalarada açığım tabi) ama gerçekten çok kararsız hangi modelin potasiyali daha iyi hiç bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar=)

Son Düzenleme: berkay123456 ~ 06 Mayıs 2014 00:11
okankurubas
05-05-2014, 23:12   |  #2  
okankurubas avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 118
1,390 mesaj

Toshiba X70

okankurubas bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
hariciadam
09-05-2014, 17:22   |  #3  
hariciadam avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,192 mesaj
Alıntı: berkay123456  
arkadaşlar merhaba, kendime bir diz üstü performansı en yüksek düzeyde bir oyun bilgisayarı ve herşeyi yapabileceğim bir makine arıyorum. bütçem 5bin liraya kadar ( lütfen masaüstü önermeyin iş gereği malasef hiç bana göre değil) arkadaşlar yazın sonunda eylül gibi umarım alıcam ama o kadar sabırsızım ki şimdiden başladım araştırmaya=) yeni çıkacak makine varsa eğer eylül ayından sonra hiç sorun değil beklerim. düşündüğüm markalar sizinde tahmin edebilceğiniz gibi Alienware, monster, razerblade( diğer markalarada açığım tabi) ama gerçekten çok kararsız hangi modelin potasiyali daha iyi hiç bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar=)

o kadar rakama çıkmana bile gerek yok lenovo bu modelleri ve alttaki asus modeli hertülü işlemi yaparsınız donanım olarak üst seviye modeldir işlemci ekran kartı ve ssd performansı bakımından

http://www.notebookadresi.com/arama&filter_name=y510p

http://www.notebookadresi.com/as ... _dizustu_bilgisayar

dmx36
14-05-2014, 13:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 34
417 mesaj

asus g750jh serisi siz uygun olur 

havale indirimi de yapmışlar güzel fiyat

Fly Birds
14-05-2014, 14:53   |  #5  
Fly Birds avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
557 mesaj
Alıntı: berkay123456  

Bütçeyi 600 daha zorlayarak i7-4800MQ işlemcili, GTX 880M ekran kartlı, 2 x 128GB RAID SSD'li MSI GT70 2PE-1426TR Domintaor Pro Super R2 alabilirsin:  

http://www.pcdepo.com/msi-nb-gt7 ... ro-superr2-notebook

Son Düzenleme: Fly Birds ~ 14 Mayıs 2014 14:54