En iyi Muhasebe Programı Hangisidir?

Emin26
08-03-2019, 10:31   |  #51  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Ben yardımcı olmaya çalışayım dilerseniz.

Evobulut programı CRM altyapılı muhasebe modülünde içerisinde barındıran bir program olarak karşımıza çıkıyor. Müşteri ilişkilerinizi yönetebildiğiniz, finans hareketlerini görüntüleyebildiğiniz kasa banka gibi, aynı zaman da dokümanlarınızı ekleyip bu dokümanlarınızı yönetebildiğiniz bir yazılım. 

Önemli olan kısım ise bu crm programını kullanırken aynı zaman da muhasebeleştirme işlemlerinizi de burdan yönetebiliyor olmanız. Crm için ayrı, muhasebe için ayrı program kullanmanıza gerek kalmıyor. Tek program üzerinden tüm işleyişlerinizi yönetip burdan takibini sağlayabilmektesiniz.

İncelemek isterseniz aşağıda linki bırakıyorum. 14 günlük bir demo sürecinde inceleme sağlayabilirsiniz.

Evobulut Muhasebe Programı

Emin26
22-03-2019, 10:14   |  #52  
Taze Üye
19 mesaj

Merhaba arkadaşlar,

Biz bir danışmanlık şirketiyiz. Şirketimizde ön muhasebe için ayrı bir program kullanmaktan ziyade muhasebe modülünü de içerisinde barındıran bir CRM yazılımı kullanıyoruz. Evobulut. 

Bizim Evobulut ile yakaladığımız en büyük avantaj, tüm modüllerin tek bir elde toplanıyor olması. Yani fatura kesmek için ayrı, muhasebeleştirme işlemleri için ayrı, stok takibini yönetebilmek için ayrı programlar kullanmıyoruz. Ve bunu yaparken de internet tabanlı bulut bir sistem üzerinden yapmaktayız. 

Aynı zaman da müşteri ilişkilerini yönetip, müşterilerinizle görüşmelerinizi aktivite kayıtları içerisinden kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca Ip santral entegrasyonu ile kişilerle yapılan görüşmeler ses kayıtlarıyla birlikte sistem üzerinde tutuluyor. Ne konuştuğunuzu ordan da dinleyebilirsiniz. Gelen giden maillerinizin ve smslerinizin kontrolünü de sağlayabilmektesiniz.

Bu uygulamalar için ayrı ayrı para vermektense tek program üzerinden tüm modülleri kullanabiliyorsunuz. İş akışınıza uygun bir program olduğunu düşünüyorsanız mutlaka demo başvurusunda bulunup incelemenizi tavsiye ederim. Linki aşağı bırakıyorum.

Evobulut Crm

VolkanTurksoy
09-04-2019, 16:18   |  #53  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: melihaterzi  
Daha önce bu konuda detaylı bir yazıyı ya bu forumda veya bir başka yerde de yazmıştım. Burada tekrar kısaca yardımcı olmaya çalışayım. Bana sorarsanız hangi programı alacağınıza karar vermeden önce neye ihtiyacınız olduğunu tespit etmeli ve ona göre seçenekleri araştırmalısınız. Mesela siz "logo almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz" yazmışsınız, evet tavsiye ederim ancak eğer işletmenizin özellikle ticari işlemlerini tutmak istiyorsanız ve işletme büyüklüğünüz en azından 50 ve üzeri personel barındırıyorsa, bir de en azından ortalama 15.000 TL civarı bir para ödeyebilecekseniz Logo olabilir. Eğer siz öncelikli olarak resmi muhasebenizi tutmak istiyorsanız o zaman Zirve veya Eta programlarını tavsiye edebilirim. Ancak ticari işlemlerinizi tutmak istiyorsanız ve personel sayınız 40-50'den daha azsa ve bu işe ayıracağınız bütçeniz 10.000 TL'nin altında ise size tavsiyem Aymet programı olur.

Yani sizin anlayacağınız öncelikle birinci amacınız ticari faaliyetlerinizi takip etmek için mi yoksa resmi muhasebe işlemlerinizi takip etmek için mi istiyorsunuz. Aslında yukarıda adı geçen tüm programlarda her iki işi de yaparlar ama bazıları ticari işlemlerin takibinde daha iyidir (Logo ve Aymet gibi) bazıları da resmi muhasebe işlemlerinin takibinde iyidir (Zirve ve Eta gibi) Tabii ki bu programların dışında da başka bir çok alternatif var ama ben kısaca özetlemeye çalışıyorum ve öncelikli tavsiye edeceğim programları burada belirtmek istiyorum.

Karar vermek zor ama iyi araştırmakta fayda var, kolay gelsin.

Gerçekten bu açıklamaya katılmamak mümkün değil. Daha önce bir çok program denedik.

Biz özellikle ön muhasebe konusunda detaylı özelliklere ihtiyaç duyuyorduk ve bu amaçla bir süredir Aymet'in online ürünlerini kullanıyoruz, oldukça memnun kaldık, işimizle ilgili detayların neredeyse %95'ini gördü. Kalan bir kaç isteğimizde zaten çok özel isteklerdi, tabii ki onlarda olsa iyi olurdu ama diğer programlar bu kadarını da karşılayamamışlardı.

Uzun lafın kısası Aymet tavsiye edebileğimiz bir ürün gerçekten.

Turhost